Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egy apát mi vesz rá arra hogy...

Egy apát mi vesz rá arra hogy fajtalankodjon, és megerőszakolja a saját gyermekét? Neki nem számít hogy a saját vére, belőle van?

Figyelt kérdés
2010. szept. 26. 15:00
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
83%

Ez egy iszonyat aki ilyet tesz, és annál az emberrel sajnos nincs rendben valami!:(

De talán az visszavezethető egy korában történt "negatívummal" az édesapja iránt bár ez sem minden esetben igaz!

2010. szept. 26. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
100%
az, hogy egy aljas, perverz "ember"
2010. szept. 26. 15:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
kit érdekel hogy beteg vagy sem? azonnal börtönbe zárni,és megbüntetni kellő képpen!!!!
2010. szept. 26. 16:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
100%
Azt, hogy a faszát levágni és a seggébe dugni:S
2010. szept. 26. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Az ilyen nem apa, de még csak nem is ember. Ami még ennél is riasztóbb, hogy egyre több ilyen esetre derül fény, sőt olyanokra is, amikor egy csecsemőt erőszakolnak meg. El sem tudom képzelni, hogy mi fájdalommal járhat az a szerencsétlen gyereknek.
2010. szept. 26. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:

Ez tényleg a hatalomról szól és nem a szexről. A börtönszex is ugyanez a kategória, ott is a hatalom a lényeg, a kielégülés másodlagos.

Én nem értek egyet azzal sem, hogy meg kell büntetni, meg azzal sem, hogy nyírjuk ki. Élete végéig kenyéren és vízen végeztetném vele a legnehezebb munkát. (Meg lehetne nyitni a bányákat és az utak is elég rossz állapotban vannak.) Őrzésre lehetne használni harci kutyákat. Éjszakára meg betenném lángoló szemű agresszív bűnözők közé, hát szűz sem maradna sokáig. Az azonnali halál valóban túl kegyes lenne, a "humánus" börtönbüntetésnek meg semmi értelme, úgyhogy azt hiszem az lenne a megoldás, ha ordítva halna meg a saját váladékaiban. Egyébként meg a mai börtönrendszer tényleg alkalmatlan mindenre, max. egy időre kivonja a forgalomból a bűnözőket, de megoldást semmire sem jelent. Jártam már egy-két börtönben, hát egyik-másik olyan mint egy üdülő. A munkahelyem egy lepratanya ahhoz képest. Ráadásul a börtönben télen van fűtés, rendszeresen kapnak megfelelő kalóriaértékű ételt, van meleg víz, tévé, internet, kondi, könyvtár. A legtöbb minimálbérből élő ezt nem engedheti meg magának, és még dolgozik is érte. Egy börtönben eleve csak a minimális feltételeket biztosítanám, olyannyira, hogy ne kívánkozzanak vissza, és kötelezővé tenném a munkát. Élnek az én adómból, nem is rossz körülmények között, én meg azért dolgozom, hogy nekik ez biztosítva legyen. Szép és hangzatos, hogy a börtönnek biztosítania kell az átnevelést és a szabad életbe való visszatérést, de mindenki tudja, hogy ez köszönőviszonyban sincs a valósággal.

2010. szept. 26. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:
Elég lenne kasztrálni.
2010. szept. 26. 21:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

Szerintem az ilyen ember, a legmocskosabb szemete a társadalomnak! Nagyon sajnálom azokat a gyerekeket akiknek ilyet,vagy hasonlót át kellett élniük, és azokat a szülőket is, akik nem is sejtették, hogy ki él a közelükben. Ki tudja hány ilyen eset van, amiről nem is hallunk, vagy hogy kiben mi lakozik, és meg sem gondolnánk, hogy a közelünkben van.

Édesanyaként nagyon elszorul a szívem az ilyen szörnyűségek hallatán, és szerintem minden szülő amennyire csak teheti vigyáz a gyermekére. Csak az a baj hogy az ilyeneket ez nem állítja meg, és kihasználják a bizalmat.

2010. szept. 27. 11:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Azzal egyetértek, hogy a börtönök lehetnének rosszabbak is, csak ebben az a baj, hogy van akit TÉNYLEG igazságtalanul csuknak le, úgyértem pl a mostani rendőrség keres egy gyanusítottat, akit bezár, és az issza a levét, persze ez elég ritka.. És az sem a legjobb, hogy egy kalap alá lennének véve mondjuk akik lopnak valamit, meg a pedofilok.. Most nyilván leszemeteztek, hogy a cigány is üljön ott, tudom, de nem erre gondoltam, mert igenis vannak normális gyerekek, akik betöltik a tizennyolcat, nem romák, csak egyszerűen nincs mit egyenek, mert otthon nem kapnak, és szerintem ez közel sem olyan borzasztó, mint az, hogy valaki a saját gyerekét erőszakolja meg.. Egyébként nem véletlen vannak a legalsó rétegben a pedofilok és fajtalankodók a börtönökben is, sok helyen külön tartják őket, mert hamar kinyírná a többi, a gyilkosok és a többi kemény bűnöző is gyűlöli őket, nem egy ilyet lehet látni.. :S Egyébként tényleg borzasztó, hogy valaki iylet meg tud tenni. :S
2010. nov. 3. 09:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim ***** válasza:
Amúgy még annyi, hogy vannak akik tényleg betegek, bár ez nem mentesít senkit a büntetés alól, csak sajnos mivel mondjuk van olyan gyilkos, aki szagokat érezve gyilkol, bizonyos illatok váltják ki belőle, ezért ötvenezer forintért miért is ne mondaná azt valaki, hogy hát ő beteg szegény, nemkell megbüntetni, így meg bárki könnyen hivatkozhat betegségre:S
2010. nov. 3. 09:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!