Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Ez normális vagy önző vagyok?

Ez normális vagy önző vagyok?

Figyelt kérdés
Igazából nem tudok rajta túl lépni. A(z egyik) legjobb barátnőmben kb 1 éve nagyon nagyot csalódtam mert "elárult" meg ilyesmik, igazából hosszú lenne leírni, de egy másik csaj mellé állt akit azelőtt nagyon utált. Aztán megint jóban lettünk de bocsánatot sem kért meg semmi, sőt még én voltam a szemét. De próbáltam elfelejteni az egészet. Most meg megint kezd azzal a csajjal jóban lenni és úgy érzem hogy nem tudok benne megbízni, legszivesebben azt mondanám neki hogy vagy én vagy ő. De ez meg szemétség. Most nyeljem le ezt az egészet?
2010. szept. 25. 23:54
 1/9 anonim válasza:
100%
Nehogy már te engedj. Tudom magamról én is mindent lenyelek. Eltervezem hogy megmondom neki a magamét, mégis mikor odakerülne a sor, valahogy nem jön ki a számon, de azt hiszem így rosszabb. Én is csalódtam nemrég a legjobb barátnőmben már harmadszor. Mindig én engedek, de ha én csinálok egy apróságot (ahhoz képest amiket ő csinált velem) akkor még neki áll feljebb. Most már megtanultam a sarkamra állni. Megkérdeztem magamtól, hogy szeretném-e hogy örökre így menjen, hogy bármit megtehessen velem, mert én akkor úgy is megbocsátok. Csak kihasználna. Azt már nem...
2010. szept. 26. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem barátnő.Szerintem ne tartsd vele a kapcsolatot.
2010. szept. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim válasza:
100%
Egy barátság azon alapul, hogy olyan szinten megértitek egymást, hogy összeveszni sem érdemes a másikkal. Egyszer sem! Kisebb butaságok lehetnek, de az árulás az már túl sok.
2010. szept. 26. 00:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:

köszi szépen a válaszaitokat!

hát mindig én nyelek szóval most nehéz lesz...de ez már túl sok. eleve egy senkinek érzem magamat és most így még jobban =/

2010. szept. 26. 00:09
 5/9 anonim ***** válasza:
ezt neked nem kötelező elnézned.Ő elárult és még te adj neki esélyt meg nyeld is ..ez nem jó így.Az ilyen már nem barát.Megszeretted és nehéz elengedni,de így is nehéz.Nekem is volt ilyen és elengedtem.Ha már ilyenek történnek egy barátságban h. nem tud dönteni az illető h. ki a fontosabb az úgy maradt. : / tapasztalat..
2010. szept. 26. 00:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
miért utálta a csajt? vmi durvát csinált, v csak úgy?
2010. szept. 26. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Átérzem a gondodoat meg az első válaszoló helyzetét is, ugyan ez van velem is most, de nem tudom mit kéne tenni :(
2010. szept. 26. 02:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:

Igazából semmit sem kellene tenned!Azt gondolom te sem akarod hogy ráerőszakolod magad a barátnődre!Valami újat,jobbat lát a másik lányban,ezért pártol hozzá!

Ez van!Az idő halad,emberek változnak,más dolgok kezdenek előtérbe kerülni!

Sajnos semmit nem meséltél az "árulásról",lehet hogy csak véleménykülönbség volt!

2010. szept. 26. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:

Rázd le. Addig is éltél, amíg nem ismerted.

Nem kell veszekedni, csak ne érj rá, ha keres.

2010. okt. 14. 09:33
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!