Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Nagyon sok az a 8 év? 18 éves...

Nagyon sok az a 8 év? 18 éves lány vagyok, és bele szerettem egy 26 éves pasiba!

Figyelt kérdés
Nagyon jól kijövünk meg minden.. De félek hogy a szülök mit szólnának.. Köszönöm a válaszokat!
2010. szept. 25. 17:27
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Ha tényleg szeretitek egymást akkor nem gond.Ha titeket nem zavar,akkor ne problémázzatok a szülőkön.Persze az ő véleményük is fontos,de nem tudnak rajta változtatni.
2010. szept. 25. 17:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
100%
A szüleim között pont nyolc év van, a nagyszüleim között pedig hét. Az utóbbiaknak 53 vannak együtt, az előbbiek meg 15. :)
2010. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 anonim ***** válasza:
100%

Én 16 éves voltam, amikor megismertem az akkor 21 éves páromat - aki azóta a férjem lett és első kislányunk apukája... :))

Ha nem csak "jól kijöttök", hanem igazi, erős alapokon nyugvó kapcsolatot tudtok kiépíteni, akkor nem számít sem a korkülönbség, sem a szülők véleménye. A lényeg, hogy igazán szeressétek egymást.

Minden jót kívánok Nektek :)

2010. szept. 25. 17:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 anonim ***** válasza:
63%

Az szép dolog, hogy te beleszerettél, én is belezúgtam néhány lányba, akikkel egy college-ban laktam, pedig ők is sokkal idősebbek voltak nálam.

De. Ha normálisan éltek mindketten, akkor az életetek egész más szakaszban van. Mellesleg, ha egy 26 éves pasi akar valamit egy 18 éves lánytól, akkor vagy nagyon ronda, vagy beteg.

Ám ez csak az én véleményem, nem szentírás.

Mérlegelj, készíts pro-kontra listát, és csak azután dönts.


29/F

2010. szept. 25. 17:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet általánosítani, ahány kapcsolat, annyi variáció. Saját tapasztalatom alapján azt mondom, hogy nem olyan sok a 8 év. Az én szüleim között 14 év volt a különbség és jól el voltak. Azt mondtam, hogy velem azért nem így lesz:) Aztán 35 éves voltam, mikor találkoztam a mostani nejemmel, ő akkor 18 éves volt :) Együtt vagyunk lassan 15 éve, vannak gyermekeink, szeretjük egymást:)
2010. szept. 25. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
A 8 év különbség nem sok szerintem. Viszont a te 18 éved lehet kevés esetleg, lehet, hogy még nem jött el számodra az idő egy igazi kapcsolatra. Habár a fiúk se mind komolyak még 26 évesen. Szóval a8 év nem sok, de kalkulálj be, hogy ilyen fiatalkaon a kapcsolat esetleg nem lesz hosszúéletű.
2010. szept. 25. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim ***** válasza:
Párom és köztem is 8 év van. Szeretem az érettebb pasikat. :) Véleményem szerint egyáltalán nem sok az a 8 év.
2010. szept. 25. 20:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Szerintem teljesen jó a nyolc év! Köztünk is pont annyi van, és nagyon boldogok vagyunk. :)
2010. szept. 25. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim ***** válasza:
Szerintem egyáltalán nem sok. Egyébként is szerintem úgy a jó ha a pasi idősebb a csajnál egy pár évvel.
2010. szept. 25. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!