Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért van az, hogy a jók...

Miért van az, hogy a jók mennek el hamar?

Figyelt kérdés

Bele vagyok betegedve családtagjaim elvesztésébe.

Nagyanyám nem szerette a gyerekeit, verte őket, ütötte, vágta, traccsra vágta még az unokái életét is. - Élt 66 évet

Nagybátyám se szerette a gyerekeit, ő is verte a testvéreit, gyerekeit, ivott egész életében, a családja meg éhezett. - Élt 61 évig


Nagybátyám felesége, aki élt-halt a gyerekeiért, támogatta érzelmileg őket, az ő társaságában öröm volt lenni. - Élt 42 évet

Öcsém, aki a legjobban megértett, aki szinte mindenkihez, főleg a körülötte lévő emberekhez maximális empátiával és megértéssel fordult, sose ítélkezett. - Élt 28 évet


2022. szept. 11. 11:49
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
89%
Roszak is meghalnak csak velük nem foglalkoznak
2022. szept. 11. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
34%

Nem az van, hogy a "rosszak" az agresszorok, a "jók" meg az agresszorok áldozatai?

A "rosszak" szarságait a "jók" kénytelenek lenyelni, elviselni, ezért megbetegszenek és meghalnak.


Dr. Ramani előadásait javaslom youtube-on.

2022. szept. 11. 13:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
57%

"A 60 feletti halál meg egyáltalán nem korai, a többség elmegy 50-60 között, nagyon sokan korábban."

. Javaslom neked tanulmányozni a statisztikát: [link]

2022. szept. 11. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
35%
Angyalokra nagyobb szükség van, mint kisördögökre.
2022. szept. 11. 13:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
69%

Nem tudom, kár hogy nem lehet olyat tenni hogy egy rossz ember halálával egy jó életét kiváltani, megmenteni. Én beáldoznám a körülöttem élő rossz embereket, még akár családtagokat is, csak hogy életben maradjon valaki olyan, akiről tudom hogy a halálával nagyot veszítene a világ.


Nem értem miért élnek rosszindulatú, velejéig gonosz emberek. De legalább az valós velük kapcsolatban hogy megbetegednek vagy vmi éri őket, mert semmi nem marad következmények nélkül. Főleg ha ártatlan életeket tesznek tönkre.

2022. szept. 11. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
85%

#15 "Nem értem miért élnek rosszindulatú, velejéig gonosz emberek."


Ezek egy része szerintem valamikor szintén áldozat volt. Pl. gyermekkori érzelmi biztonsága nem volt biztosítva és/vagy nem voltak eléggé lehatárolva.


Másrészt meg talán van olyan is, hogy csak valaki úgy rákap az agresszorság élvezetére, mert megteheti.

2022. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos igaza van kérdezőnek. Mert én is ugyanazt tapasztalom. :( Hasznos jó emberek nyugdíj előtt korán meghalnak. De semmirekellő gonosz emberek egészségesen megélik 70 éves kort.
2022. szept. 11. 13:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
32%

Ha jól emlékszem itt elhangzik 1-2 dolog a perverz örömökről (visszatérve a miért szarházi valaki kérdésre):


https://www.youtube.com/playlist?list=PLnL7LV5z6FrEeKvzw9Jda..

2022. szept. 11. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
93%

#9


Nem biztos, hogy egészségügyi okból halt meg az öccse. Érhette baleset is.

De a hirtelen szívleállás egészséges, fiatalembert is utolérhet, előzmény nélkül.

2022. szept. 11. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
76%

"Nem értem miért élnek rosszindulatú, velejéig gonosz emberek."


Bocs, de aki ilyet leír "Én beáldoznám a körülöttem élő rossz embereket, még akár családtagokat is, azt GONOSZ embernek tartom!

2022. szept. 11. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!