Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mindent, meddig kell elviselni...

Mindent, meddig kell elviselni ha valaki instabil, depressziòs?

Figyelt kérdés
Ha otthagyna a pàrod nèhàny napra, hètre mert egyedül akar lenni, elköltenè a pènzed jàtèkra, utazàsra mit tennèl? Èvek òta kèrem hogy beszèljen egy szakemberrel de nem akar. Most megint elment, azt mondja az àllapota miatt meg kellene bocsàtanom megint.
2022. szept. 11. 06:53
1 2 3
 11/21 anonim ***** válasza:
12%
Hát nem tudom.. ha itt vagyok neki akkor miért depressziós.. nem is szeret ingazan ha én nem vagyok elég motivació hogy jobban legyen, tehát az ilyet dobnám
2022. szept. 11. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/21 anonim ***** válasza:
100%

Nem depressziós ez, csak kamuzik, hogy manipuláljon.

Ez egy semmirevaló, lehúzó parazita.

Run!!!

2022. szept. 11. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/21 anonim ***** válasza:
100%

Tönkre fogsz menni a játékszenvedélyében.


Manipulál rendesen téged önsajnálattal.

2022. szept. 11. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/21 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem se depresszió, játékfüggőség. Minimum legyetek külön kasszán. Ha egy család vagytok, nyilván vannak gyerekek is. Még fontosabb lenne megszabadulni tőle.
2022. szept. 11. 09:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/21 anonim ***** válasza:
100%
Azzal, hogy elfogadod és tűröd a kifogásait és a játékszenvedélyét, Te gyakorlatilag támogatod ebben. Egy határozott mozdulattal ki kell rúgni, és bármennyire nehéz elfogadni, ezzel neki is segítesz, mert két út áll ez után előtte. Vagy megembereli magát, vagy mehet a süllyesztőbe, de ez már nem a Te felelősséged, nem a Te döntésed, hanem az övé. Ne mártírkodj, ezzel magadat is tönkreteszed és neki is ártasz.
2022. szept. 11. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/21 anonim ***** válasza:
100%
Csak magadnak ártasz ha maradsz.
2022. szept. 11. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/21 anonim ***** válasza:
100%
Kikből áll, amire te családként hivatkozol?
2022. szept. 11. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/21 anonim ***** válasza:
39%

Nálam ez a hozzáállásától függ. Amíg látom, hogy küzd és minden követ megmozgat, addig én is küzdenék vele. Ha egy igénytelen szarkupac, akit még befizetni sem lehet egy szakemberhez, aki kicsit helyreteszi a fejét, akkor én is integetnék neki.


Nem azzal van a baj, ha valaki büdös, hanem azzal, ha nem akar megmosakodni.


A lelki betegség is olyan, mint a testszag... Körüllengi az embert és megkeseríti a körülötte élők életét is. Igénytelenség hagyni elhatalmasodni és elbagatelizálni.



Ha valaki, én megértem, milyen a depresszió, benne voltam nyakig, éltem ébresztőórákkal kialakított rutin mentén, mert sajátom, amit természetes könnyedséggel tudtam volna tartani, nem volt. Aludtam át napokat, koplaltam át napokat, bőgtem buszon, szőnyegen, mentem ólomsúllyal munkába, rettegtem attól, hogy elveszítek mindent és mindenkit és erőtlenül, de harcoltam ellene. Aki erre nem képes, az nem áll készen arra, hogy kimásszon abból a gödörből, amiből kimászni csak ő tud, de másokat könnyedén bele tud rántani akaratuk ellenére.


Elhagyni valakit, mert mentális beteg, hátráltathatja a gyógyulását és triggerelhet is nagyobb mélypontokat, de semmiképp sem tudom hibáztatni az illetőt. Aki túl akar lenni ezen, az túllesz rajta nehezített pályán is.

2022. szept. 11. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/21 anonim ***** válasza:
Évek óta? Az első lelépés után az ajtó előtt várná a bőröndje. Ennyi.
2022. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/21 anonim ***** válasza:
A pasikád egyébként nem depressziós, hanem egy manipulatív idióta.
2022. szept. 12. 09:15
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!