Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki nem engedi...

Van olyan, aki nem engedi anyósához a gyereket?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert mondjuk iszik vagy ilyesmi, hanem mert egy sz@rkeverő?
2010. szept. 25. 15:37
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
85%
Még annyit azért nem engedjük majd, mert a férjemmel is gonoszkodott gyerekkorában, tényleg kivételesen gonosz. Nyilván ha a gyerek meg akarja majd ismerni nagyobb korában az az ő szíve joga, de a mi esetünk valóban szélsőséges...jobb azt a nőt messziről elkerülni.
2010. szept. 25. 15:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 anonim ***** válasza:
62%

Kedves kérdező!

Ha egy "szarkeverő" anya, föl tudott nevelni egy nem "szarkeverő" fiut, -a férjedet- akkor mért akarod az unokát eltiltani tőle? Miért?

Nem azért mert rossz hatással lenne a gyerekedre -hiszen akkor a férjedre is rossz hatással lett volna- hanem pusztán rosszindulatból, gonoszságból?

2010. szept. 25. 16:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
97%
Nekem kiskoromba volt olyan, hogy a nagymama és a nagypapa összeverekedett, a nagymama szinte nekem köszönheti az életét, mert hátbavágtam kb 7 évesen a nagyapát a sodrófával, miközben késsel hadonászott. Utána kb 3-4 hónapig csak sutyiba mehettem át. 18F
2010. szept. 25. 16:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:

Én jól kijövök az anyósommal, látom rajta, hogy nagyon szereti babát s velem is normális. Bármikor jöhet amikor csak akar, annyit amennyit akar, ha épp a városba vagyunk benézünk hozzá ha dolgozik (boltieladó) s dicsekedik a munkatársaknak. :)

Hozzájuk viszont a baba nem mehet após miatt. Úgy tesz mintha nem is létezne a gyerek, sose jött látogatóba, nem kérdez róla. Lenyeltem, ha nem kar hát ne jöjjön. Amikor egyszer (s utoljára) mentünk ő inkább lelépett mintsem megnézte volna. Bár ő elég szélsőséges "ősember" elveket vall a gyereknevelésről. Legutobb le papucsférjezte a férjem mert pelenkázni merészeli a gyereket mert ő se tette anno s erre oly büszke. :S

Na meg voltak rendes pofonok is párom gyerekkorában.

2010. szept. 25. 18:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszokat, annak is aki kioktatott. Igazából csak véleményekre voltam kíváncsi, nem arra, hogy anyós szülte a gyereket, mert azért annyi eszem nekem is van! Egyébként meg ide azt hiszem nem lehet leírni az egész sztorit, mert egyrészt nincs annyi karakter, másrészt nem hiszem hogy mindenki elolvasná. Amúgy igen, van bennem "némi" harag és a páromban is és pont anyós hülye dolgai miatt gondoltuk úgy, hogy talán a gyerek érdekeit szolgálná, ha nem találkozna vele - egy darabig.

Aki azt írta, hogy anyósához akartak költözni a lányok: hogy lehet ezt elviselni? A párod mit tesz ilyenkor? Egyáltalán miért kell egy menynek mindent lenyelni az anyósától?

2010. szept. 25. 20:13
 16/16 anonim ***** válasza:
Én konkrétan nem is ismerem az anyósom, se az apósom. A Férjem minden kapcsolatot megszakított velük, nem is láthatták az unokájukat. De nem is engedném, mert a férjem gyermekkorát tönkretették, így nem érdemlik meg, hogy lássák milyen csodálatos kis unokájuk van.
2010. szept. 25. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!