Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan, aki nem engedi...

Van olyan, aki nem engedi anyósához a gyereket?

Figyelt kérdés
Nem azért, mert mondjuk iszik vagy ilyesmi, hanem mert egy sz@rkeverő?
2010. szept. 25. 15:37
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
37%
Akármilyen,akkor is a férjem apja,és a gyerekem nagyanyja. Te sem vagy tökéletes,és lehet,hogy van oka a viselkedésének.
2010. szept. 25. 15:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
42%
Az én anyósom pont ilyen, nekünk még nincs gyerekünk, de ha egyszer lesz akkor tuti nem fogom engedni a nagyanyjához.
2010. szept. 25. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
64%
hidd el nekem rengetegen vannak ilyenek,legnagyobb százalékuk jogosan.
2010. szept. 25. 15:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:

Kedves első: nem vagyok tökéletes, de a kérdésem nem erről szólt. Nyilván nem véletlen, amit tenni készülök és nem az ilyen válaszokra vagyok kíváncsi! Örülök, hogy a te anyósod normális, mi (párom és én) is örülnénk, ha az lenne!

Másodiknak: azért gondolod át, mert nem ettől függetlenül nem vagyok biztos benne, hogy jó megoldás...

2010. szept. 25. 15:46
 5/16 anonim ***** válasza:
96%
Ő hiszi,de én nem fogom oda adni.Nem csak szar keverése miatt,hanem a kétszinűsége miatt sem.Még nála laktunk mikor ő vigyázott a sógórnőm 3gyermekére.Éjszakában dolgoztam igy napközben sokszor ébredtem arra,hogy ordít velük,és elcsattant 1-2pofon is.Elöttem szépen bánik a gyerekkel,de félek ott hagyni.Tud valaki akkorát változni?
2010. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
91%

Akkor én tudok neked mesélni..Az én anyósom teljesen tönkre tett.Annyira gonosz volt,és olyan dolgokat csinált,hogy sokszor a férjemmel csak vitatkoztunk..Persze én is ezt a megoldást tartottam jónak .A 2 éves fiamat nem láthatta.Amikor eljött hozzánk látogatóba,hogy lássa a fiát,és unokáját,én gyorsan felöltöztettem és mentünk el otthonról,csak azért hogy véletlenül se lássa..De a házasságom tönkre ment,mert emiatt is állandó vita lett..Elváltunk.Én lenyugodtam a fiam pedig egyre nagyobb,egyre okosabb lett.Bizony ő igényelte,hogy megismerje a nagyanyját,és ő akart vele találkozni..Így engedtem.Végül rájöttem,hogy lehet,hogy engem kikészített az anyósom,lehet,hogy engem utált,de a fiamat mindig imádta! Ma már ott tartunk,hogy a fiam 18 éves,és ő a kedvence..Ma is amint teheti látogatja,és nem fogjátok elhinni,de az anyósommal is jóba vagyok ma már..Nemrég (ha nem hallom,nem hiszem el magam sem) megköszönte,hogy engedtem,hogy a fiam az élete része legyen! Mai fejjel már bánom,hogy eltiltottam,hogy nem engedtem,hogy lássák egymást.Ma már rájöttem,hogy az én sértődöttségem miatt a fiamat fosztottam meg kiskorában a nagyszüleitől..Mai fejjel nem csinálnék ilyet..De hát az ember a hibáiból tanul..

38/N

2010. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
87%

Az én anyósom ilyen:S van két kislányom és bennem is felmerült a dolog, de azzal magyaráztam, hogy én akármilyen szemét is volnék, látni szeretném az unokáimat:) Gondolj bele, milyen lehet, ha a saját unokád tiltják el tőled:)


Ettől függetlenül arra tanítja a gyerekeimet, hogy "mamánál" mindent szabad és a csúnya anya nem enged meg semmit:S

SZóval azért nem olyan jó:S A lányaim azt mondták, pár hónapja, hogy mamához költöznek, mert ő mindent megenged:S

De nem tilthatjuk tőle el őket, ha szeretnénk sem.

2010. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Tudod én épp a másik oldalt látom - nevelőapukám sajnos nincs jó viszonyba a gyerekeivel, azt, hogy mi miatt most hagyjuk, de emiatt nem láthatja egy ideje a kisunokáját, akit imád , akiért bármit megtett amíg engedték, sőt mikor megszületett még ő nyújtott békejobbot... Ideig óráig, amíg hagyták imádta, szerette, gondoskodott róla, és persze a gyermekéről is, sok mindenben segített nekik elkezdeni az életüket... aztán egyszer csak nem jöttek többet.... kérdem én mit ártott az a pici gyermek, amiért el kellett szakítani tőle a papáját, és vele együtt sok embert aki szerette, óvta őt, és akik egész életében mellette lehettek volna? ( mert ugye nem lehet tudni mit hoz a jövő) Szerintem egy szülőnek nem szabad ennyire önzőnek lennie, s saját érzései miatt megfosztani a gyermekét a rokonaitól! ( persze nem arra gondolok, ha veszélyezteti a rokon, akkor persze ne engedje, de legtöbbször nem erről van szó).
2010. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
77%
Nekünk még nincs, de én nem fogom engedni a gyereket, mert nagyon gonosz a férjem anyja, szó szerint gonosz. Szeretnénk gyereket és már meg is beszéltük oda nem megy majd a gyerek, mert meg akarjuk kímélni attól aki senkit sem tud szeretni, csak gonoszkodik. Nem megyek bele, de kritikán aluli a nő. A z apukája nagyon aranyos, vele mindig megoldott lesz a találkozás...mármint a gyereknek.
2010. szept. 25. 15:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
69%
Én leendő apósomhoz nem kívánom elengedni a leendő gyerekemet. Nyomós okom van rá. Eljöhet, és meglátogathatja, ha akarja - bár őt ismerve nem hiszem, hogy igényelné, ha ott tartunk majd, ám legyen. De el nem fogja vinni, az fix.
2010. szept. 25. 15:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!