Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit szokás adni keresztelőre?

Mit szokás adni keresztelőre?

Figyelt kérdés
9 hónapos fiú gyerekről van szó, és nem keresztszülőként adom
2010. szept. 25. 15:25
 1/2 anonim ***** válasza:

Valami babakozmetikum szett s mellé esetleg valami emlék, pl játék. Ha közeli rokon, akkor mondjuk egy járóka, vagy ilyesmi. Én mindenképp valami hasznos dolgot ajánlok. Talán kérdezd meg a szülőket, hogy mire lenne szükség.

(Vannak akik arany karkötőket vagy nyakláncot adnak a babáknak keresztelőre, de tőlem ez a dolog valahogy messze áll... de persze van, akinek ez normális dolog...)

Ha játékot veszel, szerintem mindenképp valami fejlesztő játékot keress, amivel tanulhat valamit a baba.

Remélem valamit tudtam segíteni.

2010. szept. 25. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Pénzt, amihez csak a gyerek nyúlhat hozzá, ha betöltötte a 18. életévét. Addig kamatozzon csak.:) Aranyat semmiképpen nem adnék egy babának. Beszéld meg a szülőkkel, mit szólnának a lekötött betéthez.
2010. szept. 25. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!