Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mért van ez, máss is ilyen?

Mért van ez, máss is ilyen?

Figyelt kérdés

sziasztok.14 éves lány vagyok.arrol lenne szó .hogy nem szeretek meghivni barátaimat haza/lakásunkba.

ugy érzem hogy nicns itt semmi érdekes nem tudunk semmit se csinálni. az is zavar hogy a nappaliból nyilnaka szobák és anyukám és öcsémék elég sokszor vannaka nappaliba. rosszul érzem magam mikor a barátnömnél vagyok és én nem hivom emg.pedig meghivnám szivesen d eoylan kinosan érzem magam rágörcsölök hogy itt mégis mitcsinálunk(?) amugy szép házunk van nem azért van ez mert szégyellem vagy iylesmi..elöre is köszi:)


2010. szept. 25. 13:41
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
túl nagy rendet kell tartanod, hogy amiatt vagy feszélyezve?
2010. szept. 25. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
Miért amikor a barátnődnél vagy mit csináltok?
2010. szept. 25. 13:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
És miért is baj, hogy ott van a családod? Elvégre nálatok vagytok! Mi mindig szoktunk kicsit beszélgetni velük, ha jön valaki látogatóba, aztán vonulunk csak el a szobába. Vagy eleve akkor jön át a barátnőm, amikor csinálunk valamit, pl. bevesszük magunkat a konyhába és sütünk sütit, amit utána megeszünk. Találd ki, mit csináljatok, sokszor a legalapvetőbb dolog is jó lesz, ha ketten scináljátok.
2010. szept. 25. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:

Gyakorold egy picit a helyesírást...

mért-miért; máss-más, arrol-arról; nyilnaka-nyílnak a; vannaka-vannak a; nappaliba-nappaliban; mitcsinálunk-mit csinálunk...

Egyébként meg csukd be az ajtót magatokra és kész.

2010. szept. 25. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:

nem tudom... a barátnöm lazábban ekzeli a helyzettet és egyébként nekem minden jó..de én rá görcsölök hogy a másiknak jó legyen jó érezze magát ne uantkozzon... értitek?

amugy bocsi a helyesirásét.

2010. szept. 25. 14:06
 6/12 anonim ***** válasza:
De tényleg: mit csináltok a barátnődnél?
2010. szept. 25. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 A kérdező kommentje:
szóval mindig megakarok felelni másoknak.:s
2010. szept. 25. 14:12
 8/12 A kérdező kommentje:
mit csinálunk? akármit amit ö kitalál én meg belemegyek.
2010. szept. 25. 14:13
 9/12 anonim ***** válasza:
De írd le konkrétan? Beszélgettek? Tévét néztek? Ezeket nem lehet nálatok?
2010. szept. 25. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:

én értem mire gondolsz..én is ilyen voltam..bár engem az is feszélyezett hogy nem volt szép lakásunk én szerettem attól függetlenül,mert dolgozott anyukám,apukám rendesen..

ez attól lehet nálad,hogy a mai világban ritka is,hogy nagyon is figyeled a másikat...empatikus személyiség vagy...ezáltal valószínűleg az érzelmi intelligenciád is nagy..hát max. ha te nem érzed jól magad otthon mert attól félsz nem buli nálatok dumáljatok kinnt valahol..párszor mentek hozzátok és kész..

2010. szept. 25. 14:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!