Kezdőoldal » Szórakozás » Játékok » Mért nem tudok továbbfejlődni...

Mért nem tudok továbbfejlődni Mass Effect-ben?

Figyelt kérdés
Mass Effect 1-ben van egy olyan achievement, hogy el kell érni a 60-as szintet, de miután elértem az 50-es szintet eltűnt az, hogy mennyi xp kell a következő szinthez és nem is fejlődik tovább a karakterem(xp-t sem kapok). Ez mért van? Már nem tudom hányszor végigvittem a játékot, hátha bug, de akárhányszor viszem végig mindig ez van, pedig szeretném kimaxolni minden képességet, viszont így nemlehet, mert 50-es szintig nem kapok annyi talent point-ot, amivel kimaxolhatnék mindent :(
2011. máj. 19. 19:54
 1/4 anonim ***** válasza:
Újra kell játszani egy már meglévő karakterrel. Amikor new game-t indítasz, akkor ha jól emklékszem az export character-nél tudosz kiválasztani egy olyan karaktert, akivel már kijátszottad egyszer.
2011. máj. 20. 15:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Kipróbáltam, de így sem enged fejlődni :( Egyszerűen nem értem, pedig eredeti :( A no cd crack csinálhat valami galibát, ami miatt ez lehet, mert nem sok időm van játszani(napi két óra, többi meló...) és akkor játszom mindennel ami épp fönnvan, ezért (mivel nincs kedvem cserélgetni a lemezeket) no cd crack-et használok mindenhez, de eddig semmivel nem volt gondom, a crack-ek nem vírusosak, a játékok eredetiek. Eddig még nem néztem ezt meg, mert nem tudok róla hogy ilyet okozhatna, de tudja fene, lehet most tanulok valami újat :D
2011. máj. 20. 22:06
 3/4 anonim ***** válasza:
Az a crack bizony elég gyanús...
2011. máj. 20. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Hali a crack miatt volt, leszedtem a játékot újraraktam, most ki be pakolászom a dvd-t, szóval crack nélkül játszom és így megy :D
2011. máj. 29. 10:49

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!