Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek már nem bírom?

Mit tegyek már nem bírom?

Figyelt kérdés

Szóval nem túl békés a családi hangulat nálunk, legtöbbször anyum van kiborulva,h senki nem csinál semmit,stb, pedig ez nem így van! mindenki dolgozik, suliba jár stb, én is próbálok segíteni stb.. de anyum folyton kötöszködik. ha nem velem akkor a tesómmal, mire a tesóm (21éves fiú) persze mondja a magáét gyenge idegrendszerű stb..

na most én elhatároztam h ennek vhogy véget kell vetni.

ma kigondoltam milyen jó lenne vmit főzőcskézni még az ebéd mellé amit anyum csinált.

ki is találtam tök jót, amíg anyumék elvoltak vmerre.

mire hazajöttek már kész volt,gondoltam majd együtt megesszük...

apum rohant dolgozni, anyum tisztára kivolt h ő milyen beteg tiszta nátha stb... mondom oké akkor együnk ettől jobban lesz. de,ő nem éhes... elkezdte mondani tesómnak h mekkora kupi van a szobájában stb... tesóm persze vissza pofázott szó szót követett és komolyan mondom egy órán keresztül ezek abba se hagyták.. már nemtom mit tegyek :S

és akkor a végén még engem is belekevertek és tesóm ilyet beszólt h -nem mondod el anyának ki aludt itt múltkor? (megjegyzem a legjobb barátom ,akivel nem volt és nem is lesz semmi ,csak már nem volt utolsó busza!) és elkezdett ilyeneket mondani.. meg h én egy kur*a vagyok meg ri*anc :(( oké h tényleg elég sok fiú barátom van de ez miért baj ? :( ettől én nem vagyok ku*va... és akkor annyira felidegesített ,h sajnos rosszul tettem,de meglöktem a tálcát,ami az ölében volt és kiborult a pohara... errre ő meg utánam dobta ami eltörött...

á már kikészülök egyszerűen nem bírom ezt a stresszt... mindenki mindenkit bas*ogat ... leginkább rajtam csattan az ostor... iszonyat sokat vagyok beteg mostanában ez is szeritem a stressztől... közben kiderült h szív problémám is van és emiatt is aggódok mert a stressz csak ront rajta és mostanában érzem is h vmi nincs ott sem rendben...

elköltözni nincs lehetőségem..

és már lassan tényleg úgyérzem h én vagyok a hibás mindenért és lelki ismeret furdalásom van és ebbe beleőrülök... :(((

mit csináljak :(?


2010. szept. 25. 13:08
 1/7 anonim ***** válasza:
Költözz el vhova amint tudsz,mert kinyirjátok egymást előbb utobb és ez nem vicc ilye boldog látszatcsaládokból lezs hiardóba műsor.
2010. szept. 25. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
ismerős szitu...nálunk ugyanez volt....pattanj le minél hamarabb. ne írd, hogy nincs lehetőséged! de muszáj hogy legyen, különben tényleg beleőrülsz! írod, hogy van sok haverod, eldikózhatsz egy darabig hol egyiknél hol másiknál. nem írok ilyen zagyvaságot, hogy "beszéljétek meg a dolgot anyuddal" stb. mert tudom jól magamról hogy nem lehet! tehát vagy megőrülsz, vagy elcuccolsz. hívd fel valamelyik havert, nem-e tudna átmenetileg befogadni. aztán majdcsak alakul valahogy.
2010. szept. 25. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:

de nem minden nap ilyen... illetve anyum minden nap kötöszködik stb, apum meg nem szól bele semmibe... tesóm alig van itthon, én is minél többször próbálok nem itthon lenni,ami persze nem normális,mert sok időt kéne békében együtt töltenünk... de így kinek van kedve otthon lenni? :(

már segíteni sincs kedvem itthon... ha nincs itthon senki akkor örömmel csinálok mindent.

nem tudok elköltözni ! és ha elköltöznék anyumék tuti megharagudnának... hát már akkor is haragszanak,ha bulizni megyek 21 éves fejemre...

és akkor mégnagyobb lelkiismeret furdalásom lenne ha haragban válnék el tőlük :(

2010. szept. 25. 13:19
 4/7 anonim ***** válasza:

bocs h nem a kérdésre írok,de ikrek vagytok a tesóddal ?

Szerintem próbálj meg kollégiumba menni,gondolom még tanulsz.vagy kérj rokonoktól nagyszülőktől segítséget kérni

2010. szept. 25. 13:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

igen ikrek

nincsenek rokonaink közelben csak vidéken egy mamám van és ő is 170 km-re lakik tőlünk és neki sosem ebszélünk a problémákról ,bár ha nála vagyunk ott sem lehet nagyon leplezni... ott is sokszor van vita

2010. szept. 25. 14:29
 6/7 anonim ***** válasza:
Megharagagszanak ezért azért,szard már le h megharagszanak mi fontosabb a nyugalmad vagy az ő nyomoruk?
2010. szept. 25. 16:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
jó de nem olyan egyszerű egyik napról a másikra elköltözni,de való igaz akkor lenne csak béke...
2010. szept. 25. 16:47

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!