Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Milyen anya az, aki kidobná a...

Milyen anya az, aki kidobná a 15 éves terhes lányát?

Figyelt kérdés

NEM vagyok terhes, és nem is tervezem a babát 20 alatt.

De ma ilyet mondott anyám, hogyha terhes lennék, kidobna az utcára...

Jó érzés, hogy ennyire lehet rá számítani mindenben :/


Szerintetek?


15/L


2010. szept. 25. 10:55
1 2 3
 1/30 anonim válasza:
72%

Nem támogatom az ötletét, de ezzel valószínű arra akar célozni, h figyelj oda a gumira!

Ha terhes lennél, biztos nem így gondolná.Bár én nem ismerem!!!De ha tényleg az lennél és kidobna akkor elítélném nagyon nagyon!

2010. szept. 25. 11:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/30 A kérdező kommentje:

Elég komolyan mondta, és nem most mondta először.. :/

Szerintem tudhatná, hogy mindig odafigyelek, vagyok annyira felelősségteljes..

2010. szept. 25. 11:01
 3/30 anonim ***** válasza:
71%
Anyám azt mondta, hogyha terhes lennék és meg akarnám tartani akkor segítene mindenben, lehet, hogy anyukád sem gondolta komolyan csak rád akart ijeszteni
2010. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/30 anonim ***** válasza:
87%
nem dobna ki, csak szeretné, hogy védekezz hatékonyan, vagy várj még.
2010. szept. 25. 11:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/30 anonim ***** válasza:
88%
Biztosan nem gondolta komolyan, de én nem szeretném, ha a 15 éves lányomnál emiatt kéne aggódnom...
2010. szept. 25. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/30 anonim ***** válasza:
71%
ha 15 évesen nemi életet élsz, érthető, hogy aggasztja a teherbeesés lehetősége. Mert neki kéne felnevelni.Teherbe lehet esni gumi mellett is, tabletta mellett is, hurok mellett is. Jobb lenne, ha várnál, és akkor kezdenél szexelni, ha egy esetleges - nem tervezett - terhességet ki is tudsz hordani. Addig megtenné a petting is, nem?
2010. szept. 25. 11:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/30 anonim ***** válasza:
71%
Nem dobna ki, a célja az volt, hogy elérje, vigyázz magadra.
2010. szept. 25. 11:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/30 anonim ***** válasza:
95%
Hát akkor most vissza is lehetne kérdezni. Milyen gyerek az, aki annyira tudatlan hogy 15 évesen teherbe esik? Mert megfelelő védekezéssel ez nem történik meg...
2010. szept. 25. 11:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/30 anonim ***** válasza:
56%

Ehhez csak egy story-t tudok írni(bár kicsit eltérő):

Konstancán történt(romániai kikötőváros) idén májusban. Egy 5 hónapos babás 15 éves leányt a szülei kényszerítették abortuszra. Találtak egy orvost, aki nehezen elvállalta kb 1000 euróért. Mivel már eléggé fejlett volt a baba, komplikált volt az egész műtét. A szülők megölették az unokájukat, de a leányuk is meghalt...

Nem tudom milyen szülő az, aki ha baj van inkább elhagyja a gyermekét mintsem segítsen neki...

Csak tanácsolni tudom, hogy vigyázz magadra, mert 18 éves korodig még ő dönt a sorsod felől. Kezdj el "felnőni", hogy ha esetleg baj van, akkor tudj mit kezdeni magaddal!

Szomorú, ha egy szülő ilyet mond a gyermekének...

2010. szept. 25. 11:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/30 anonim ***** válasza:
88%
nem akarja, hogy teherbe ess, jogosan
2010. szept. 25. 11:09
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!