Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud ugy elni egy ferfi,...

Hogy tud ugy elni egy ferfi, hogy tudja hogy van/vannak gyereke/gyerekei es nem torodik vele/veluk?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom az o apja elhagyta a csaladot, akkor volt o 13 eves es azota fele se nez. Rendben, hogy az anyukaval nem foglalkozik, de a gyerekevel sem?? Semmit nem jelent az 13 ev? Nekem ez felfoghatatlan, ti mit gondoltok?
2010. szept. 24. 19:18
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
76%

írtam=sírtam


És az unokatesói itt laknak 5 percre tőlünk!Őket viszi mindenhová,ha hívják,hogy fuvarozza őket haza a tescoból vagy a városból már pattan!És nem képes lejönni hozzánk,pedig 5 perc az út gyalog,autóval meg szerintem 1 vagy fél perc lenne!

2010. szept. 26. 10:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 anonim ***** válasza:
75%
Ezt apamtol is meg lehetne kerdezni, 23 eve sz.arik a fejemre...
2010. okt. 10. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 anonim ***** válasza:
75%

Sajnos nem mindenki alkalmas arra,hogy a gyermeknemzésen túl a szülői feladatokat is ellássa.Szomorú.

Az ilyeneket életük végéig magára hagynám,rideg,érzéketlen személyiségű embert takar.

Nincs az a kifogás (beteg vagyok,messze vagyok,terrorizál az új asszony stb...) ami elfogadható,amikor a gyerekről van szó.Ha valóban apa akar lenni,akkor az is lesz,minden vélt vagy valós akadály ellenére.

2010. okt. 11. 11:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
75%

Én apukámnak már unokái is vannak, de nem láttuk őt 10 éve

:(

2010. okt. 11. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 anonim ***** válasza:
85%
41 éves vagyok, kb. 3 voltam mikor a szüleim váltak. Anyu sose tiltott minket Aputól, sőt nagyobbacska koromban ki-kihallgattam telefonokat amikor kérte, hogy legalább most v.legalább most jöjjön a két láynához. Nem jött. Anyu sose jelentette be előre ,így nem volt csalódás mert már az ígéret sem jutott el hozzánk. 19 éves voltam mikor elmentem a hugom gyerektartási lemondása miatti bíósági tárgyalásra( akkor azt még így kellett lemondani, nem tudom ma hogy van) .Azért mentem el, hogy lássam. Megnéztem. Azonnal megismertem. Ő nem ismert meg (nem csoda). A tárgyalás végén Anyu "lebuktatott" bár előtte arról volt szó, hogy nem mondjuk meg hogy ott vagyok. Akkor odajött hozzám, mondta hogy jól megnőttem.... és ennyi volt a kapcsolatunk. Az a szörnyű, hogy a szemem sem rebbent volna ha eljön velünk haza, leül a fotelba újságot olvasni és él velünk tovább. Annyira éreztem, hogy Ő az Apám, hogy közös a vérünk. Mindig hiányzott.... Mindig vártam.... néha azzal vigasztaltam magam, hogy legalább az új családjából született 2 gyereknek van igazi Apukája aki nem járkál ki a családból a múltjában elhagyott koloncok után.( ezek lennénk én a hugival). Anyum előtt is volt már egy kisérlete. Van egy fia is. Róla sem tud szerintem semmit. Nem haragszom rá, csak szar volt felnőni így. Már van 3 unokája tőlem és a tesómtól ( azt gondolom a fiánál is lehet 1-2 gyermek). Nagy szükségem lett volna rá az biztos. Most, hogy én is Társ nélkül maradtam, mert más nőhöz ment a gyermekem apja, azon parázok hogy az én gyerekem ne jusson apátlan sorsra. Inkább több láthatást akarnék és mindenbe belemegyek, csak neki ne kelljen azzal a tudattal élnie, hogy nem kell valakinek akit szeret. ... a kérdésre a válaszom: talán csak így tudnak új életbe kzdeni, ha eltemetik a régi emlékeket és nem engedik hogy visszahúzza őket egy gyermeki szív. GYÁVÁK !!!!!!!!!
2010. okt. 11. 13:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!