Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy tud ugy elni egy ferfi,...

Hogy tud ugy elni egy ferfi, hogy tudja hogy van/vannak gyereke/gyerekei es nem torodik vele/veluk?

Figyelt kérdés
Van egy ismerosom az o apja elhagyta a csaladot, akkor volt o 13 eves es azota fele se nez. Rendben, hogy az anyukaval nem foglalkozik, de a gyerekevel sem?? Semmit nem jelent az 13 ev? Nekem ez felfoghatatlan, ti mit gondoltok?
2010. szept. 24. 19:18
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
87%

az én barátom most 19 éves és 14 éve nem látta az apukáját

otthagyta őket az apja:(

2010. szept. 24. 19:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
90%

engem is kb vastagon lexart az apám.

nem tudom, hogy miért, ezt tőle kell megkérdezni. pedig tervezett gyerek voltam.

mindenesetre jó szemét az a férfi, aki így bánik a gyerekével.

2010. szept. 24. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
93%

Az én férjemet megmérgezte a volt felesége az egyik gyermekláthatás alkalmával. 3 napig kómában volt. A gyerekeket eltiltotta tőle, ahol tudott ott ártott felhasználva mindent és mindenkit. 9 éve nem láthatta a gyermekeit.


Azóta születtek nekünk is közös gyermekeink, és a férjem csodálatos apa.


Szóval nem mindig csak kizárólag a férfi a hibás!!!!!

2010. szept. 24. 19:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
90%

24 éve nem látott...soha nem beszélt velem....ez van...az élettől majd vissza kapja ha él még egyáltalán...


24/l

2010. szept. 24. 20:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
89%

Boldogan és engem okolva él!Azért nem érdekli a gyerek,mert én kidobtam.Ha visszafogadom elvállalja!

Iszik,gépezik,dohányzik!

csak remélni tudom,hogy egyedül fog megöregedni!!!

2010. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:
14%
Nekem meg az felfoghatatlan hogy nem tudsz elvonatkoztatni. Attól mert te meg a fél világ imádja a gyerekét, még a másik fele nem így érez és nem is kötelező (nem azt mondom hogy igaza van).
2010. szept. 24. 21:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
80%

Nem tudom, hogy tud, de az apámnak is sikerült.

Mindegy, az "vigasztal", hogy a húgom (2.házasságából) vele nőtt fel, és neki rosszabb volt. (cirkuszoló, alkoholista)

2010. szept. 24. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
80%
20.5 éve nem látott egy ideig jött aztán elmaradt. jó pár éve már hogy felvettük vele a kapcsolatot (én barom) azt mondta beteg de ha meggyógyult találkozhatunk... na most azóta sem... de érdekes hogy ennek ellenére ha úgy adódna találkoznék vele.
2010. szept. 24. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Szerintem sok férfi abban a hitben él, hogy az anyagi vonzatok rendezésével, - esetleg a láthatáson való rendszeres részvétellel - minden tökéletesen rendben van.
2010. szept. 25. 19:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
81%
Engem sem túl sűrűn látogat(ott)!Nem láttam már 3 éve,mikor bemutattam neki a vőlegényemet 5 percig volt ott és abból 3 percet telefonált!Nem nagyon érdekelte ez a dolog sohasem!Másik nőt választott,attól van 2 lánya,nekik minden héten vásárolgat,mindent megkapnak,míg volt,hogy én szeptember végéig szandálban jártam,mert nem futotta cipőre!Egyszer egy hétig kómában volt,mert cukros (így derült ki)akkor járt úgy fél évig,volt,hogy minden nap,akkor boldog voltam,hogy van apukám,de amint javult nála a helyzet jött megint az ígérgetés,lejövök stb. én hülye vártam...azóta is jön!Pedig itt lakik fél órára a városban!1,5 éves voltam a váláskor,nem döbbentette meg,hogy évi egyszer látott a szülinapomon 30 percre és én 1 hétig írtam utána!Ennek ellenére...-én nagyon nem értem magamat!!!!-hiányzik és szívesen látnám,ha jönne egy héten 1-2x,pedig szerintem nem szeret,én igen!Nem vagyok képes túllépni ezen!Sosem mondhattam neki,hogy apa,ha mondtam az olyan furán hangzott a számból,félve mondtam ki,mert nekem kicsit idegenül hangzott!Pszichológus segítségével sem tudtam túllépni ezen,bár őt ez mit sem érdekli!Folyton azt hajtotta régen is,hogy azért nem jön,mert nincs pénze,sosem kértem tőle semmit szinte!1-2x kértem tőle 1000 vagy 500 Ft-ot,akkor azt mondta,hogy nincsen!Őt ez nem aggasztja túlságosan,nem gondol rám és a tesóimra sem!Neki a máik 2 lány és az a szerencsétlen nő a családja!És most dühből azt mondom,hogy nekem sem tartozik ő a családomhoz és nem is érdekel!De ez igazából azt jelenti,hogy mérges vagyok,amiért nem foglalkozik velem,pedig én annyira szeretem!
2010. szept. 26. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!