Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Se veled se nélküled?

Se veled se nélküled?

Figyelt kérdés

Tudom, hogy nem ebbe a témakörbe kellett volna ezt a kérdést tennem, de úgy gondolom itt értelmesebb válaszokat kapok,mint a szerelem témakörben.


Az a helyzet,h van egy srác,akivel nagyon jól el vagyok az iskolában,szilencium alatt is,meg kívül is.

A probléma az,h nyíltan kimutatja és egyértelművé teszi azt,h többet akar,mint puszta barátság.Én nagyon kedvelem,ha nincs velem úgy érzem,már szinte alig várom,h láthassam,ha pedig velem van,akkor meg az a probléma,hogy szeretnék tőle mihamarabb megszabadulni.Tegnap meg is ölelt,természetesen én viszonoztam,mert bunkóság lett volna,de engem hirtelen érintett és megijedtem egy kicsit.Viszont nekem egy másik srác tetszik,természetesen én arra hiába várok,mert hát nem lenne belőle semmi.A kérdésem az lenne,h vki ment keresztül ilyen helyzeten,vagy ötletek,tanácsok,h egyáltalán mit tegyek,vagy mit tennétek a helyemben?



Előre is köszönöm az ÉRTELMES válaszokat:)!


2010. szept. 24. 18:52
 1/10 anonim ***** válasza:

Hasonló szituban én egy idő után engedtem az "egyszerűbb" verziónak, azaz összejöttem a baráttal. Ha nincs ló, jó a szamár is alapon. Persze az lett belőle amit előre is meg lehetett volna jósolni. A kapcsolat nem működött, és a barátságnak is annyi lett.

Sok év tapasztalatából arra jutottam, hogy fiú és lány között tényleges barátság nem létezik. Előbb-utóbb valamelyik mindig többet akar. Vagy véletlenül úgy alakul, hogy elcsattan egy-egy csók vagy több természetesen baráti alapon, aztán persze fuccs az egésznek.


Nos, az én értelmes válaszom az, hogy ha nem érzed, hogy minden porcikád vágyik rá, akkor ne kezdj bele a kapcsolatba. Majd lesz valaki, akinek még a nézésétől is kiver a víz. Várd meg Őt. :D

2010. szept. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm:) Ezek után én is bevallom,h igaz...
2010. szept. 24. 21:36
 3/10 anonim ***** válasza:
68%

:) Én is sokáig tagadtam, de a tapasztalatok (nemcsak enyém, környezetemé is) azt mutatták, hogy rosszul gondolom. Persze az ember mindig reménykedik...


Az a jó, ha a párod egyben a legjobb barátod is. :)

2010. szept. 24. 21:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim válasza:
75%

Szerintem ne várj senkire,adj esélyt a barátnak.

Ő ismer és olyannak szeret amilyen valójában vagy,ameddig tud,ki fog tartani melletted.

Nincs annál rosszab,megalázóbb mint mikor többet akarsz egy lánybarátodtól,s ő visszautasít arra hivatkozva hogy félti magát a barátságot.

Ha a pasas eljut odáig hogy szerelmet valljon,vagy egyértelműen értésedre adja hogy mit akar,akkor ő komolyan is gondolja. Csakis Rajtad múlik.

Ha nem fog működni,akkor miattad nem fog működni.

Ha a barátsághoz ragaszkodsz,akkor előbb-utóbb elveszted őt.Kegyetlen az amikor szeretsz valakit,és az a valaki a "barát" kategóriába zárt,örökre.

2010. szept. 25. 16:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
A legjobb, ha nem játszol mások érzéseivel, és egyértelműen tudtára adod a barátodnak, hogy nagyon jó barátnak tartod őt, és szereted, de képtelen lennél vele járni. Így a legtisztább.
2010. szept. 27. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
Várj! Várd ki, nem kell kapkodni. Gondolj arra, hogy a karácsonyt is hogy várjuk, vagy egy szülinapot, vagy tavaszt, ilyen az élet, annak van értéke, amire várni kell, és amit kivárunk. Várj míg eldől magától a helyzet.
2010. szept. 28. 08:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
ez minden csak nem szerelem.Pont.
2010. szept. 28. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:

Állítólag a jó házasság képlete a következö:

barátság + nemi vonzalom

Ami végülis nem rossz gondolat, elvégre örök barátásg van ,d eörök szerelem nincs. De,ha úgy érzde abszolút nem mükönde a dolog, ne kezdj bele.

2010. szept. 28. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 A kérdező kommentje:
Részemről is működne a dolog, csak félek, ha mégsem jön össze, akkor a barátságunknak is annyi
2010. szept. 28. 11:07
 10/10 anonim ***** válasza:
Az örök szerelem is működik, csak tenni kell érte. Viszont egy házasságnak az alapja nem csak a lángoló szerelem kell, hogy legyen....
2010. szept. 29. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!