Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » A párom nem csinál semmit...

A párom nem csinál semmit itthon , mit csináljak már ?

Figyelt kérdés

4 éve élünk együtt. Ő 30 én 25.

Az elején nem voltak problémák és tök jó volt minden, de az utóbbi egy évben úgy viselkedik mint egy kisgyerek.


Azon kívül, hogy én is dolgozom, munka után még elmegyek vásárolni , megfőzök, vasalok, porszívó, felmosás, mosás , este úgy jön haza, hogy miért nincs ez, vagy az a hűtőben,miért ilyet főztél ? Tehát konkrétan teszi nekem a megjegyzéseket (pl.vacsora is lesz vagy csak ez van? ) Egyszer nem bír elmosogatni, vagy betenni egy mosást is csak ha már nincs mit felvennie .


A ruháit mindenhová leszórja...konkrétan az előtérben a virágokon találtam múltkor egy pár zoknit .

Hazajön , eszik és leül a gép elé. Nekem van jogsim és autóm, neki nincs. Az elején taxinak nézett, persze abból is veszekedes lett, hogy nem ugrálok érte mindenhová és nem viszem dolgozni...erre is a válasz hogy akkor minek van a kocsi ??? -.-


Nem csinálunk közös programokat ..egyszer jött le velem a nyáron a Balatonra és tök jó is volt , végre nem az unott fejét kellett néznem, hanem jól is érezte magát , hazafelé meg bevág egy olyat hogy akkor most egy évig kuss legyen.


Úgy érzem én nem kapok tőle egyáltalán tiszteletet ..próbáltam vele normális hangnemben beszélni már sokszor , a vége az lett hogy vagy elment, vagy veszekedes lett , vagy megígérte hogy megváltozik de sose fog. Volt már többször hogy tőlünk zengett az utca, amúgy is pletykás faluban élünk. Persze akkor is én vagyok a rossz és a házsartos, amiért nem leszek anyja helyett anyja. De véleménye nincs, csak néz miközben elmondom a bajaimat és vagy feláll és elmegy vagy bevág egy olyat hogy akkor holnap elmegy boltba és akkor megnyugszok..nem éri hogy nem egy probléma van és mintha egyáltalán nem értené mi a gond.


Elkényeztetett gyerek volt, van egy bátyja aki 45 évesen otthon él anyukával. Mindent alá tettek, velem fordítva bántak , nekem mindenért meg kellett dolgoznom, de bármikor számíthatok a szüleimre...ő ha nem főzök pl.mert elegem van a megjegyzésekből dacból megy anyukához , akitől persze kapom a leb.szást hogy mit eszik a kicsi fia....



Elfáradtam..belefáradtam..kidobtam múltkor a cuccaival egyutt szépen vissza cuccolt, mintha egyáltalán nem venné komolyan.

És ez megy fél éve...szex már nem is tudom mikor volt utoljára köztünk, én próbáltam vele szépen beszélni de így érzem úgy bánik velem mintha valami házi cseledje lennék...és mintha neki ez lenne normalis.


Szóval....mit lehet tenni anyuka fiával? Mert én már tanácstalan vagyok ......köszi előre is ha elolvastátok...


2022. aug. 17. 09:23
1 2 3 4
 31/34 anonim ***** válasza:
100%

....és még az anyja is leb.sz!

Na ez a csúcs!


Egyébként pont azt akartam írni, mint a 26-os!

Ha még szex sincs, akkor mi a francért csinálod?

Tényleg mi bajod van?

2022. aug. 17. 16:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/34 anonim ***** válasza:
100%
Ki kell tenni és nem engedni többet vissza.
2022. aug. 17. 22:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/34 anonim ***** válasza:
87%
Tipikus gumicsont kérdés, a kérdező meg sehol :D
2022. aug. 18. 07:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/34 anonim ***** válasza:
100%
Keress magadnak másik pasit. Abból érteni fog.
2022. szept. 4. 09:13
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!