Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és miért lehet az,...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Hogyan és miért lehet az, hogy egy anya évekig eltűri, hogy a párja "disznólkodik" a gyerekeivel?

Figyelt kérdés

[link]

Éveken át többször megerőszakolta, fajtalankodásra kényszerítette két nevelt, és két saját gyermekét egy férfi.

A férfi nevelt lánya már 1999-ben szólt az édesanyjának a vele történtekről, így az asszony a bíróság szerint sok mindent tudott arról, mit művel a férje.

A másik kérdésem az, hogy nem kellene-e a vegyi kasztrálást bevezetni az ilyen állatoknál, mint Lengyelországban?


2010. szept. 23. 14:42
1 2 3 4
 21/35 anonim ***** válasza:
49%

Vegyi kasztrálás:

salétromsavba mártják a himbilimbit.

2010. szept. 25. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/35 anonim ***** válasza:
100%
Az iskolákban van gyermekvédelmi megbízott, szólni kell neki, vagy rendőrségnél feljelenteni, NEM HAGYNI!!!
2010. szept. 25. 18:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/35 anonim ***** válasza:
74%

Azt hiszem, hogy ilyen esetekben a Ferj mar "tudatosan" keresi a megfelelo partnert, mivel mar a terve az keszen all,

tehat olyan lelki serult not fog keresni, Akit megtud felemliteni, s Aki mellett vegre tudja hajtani azt, amit

kitervezett.

Ezt csak igy tudom elfogadni, vagy megerteni, mert itt az Edesanyarol van szo, mint "turo" szemelyrol, Aki nem tesz semmit,

tehat amikor gyenge lelekrol van szo, es megfelemlitik, akar brutalisan bantalmazzak, akkor megtudjak "benitani" ugy, hogy nem tesz semmit, mert retteg es fel.


Valoszinuleg, hogy mar a gyermekkoraban is egy agressziv csaladban nott fel pl. ahol fizikailag bantalmaztak.


Foglalkoztam ilyen esetekkel regen, es ami feltunt, hogy a legtobb esetben az Anyukak is az alkoholt fogyasztottak eloszeretettel,

sot meg a gyermekek szexualis zaklatasanal is jelen volt, mint nezo, vagy mint resztvevoje.


En arra jutottam, hogy a Ferfiben nincs meg a szeretet erzese, tehat erzelem nelkuli es csak a hatalomra vagyik,

mivel amikor elkoveti ezeket a dolgokat, akkor fogja aterezni azt az erzest, hogy O eros es hatalmas,

amihez a gyenge gyermeket hasznalja fel, ezt maga ala gyuri, es ekkor fogja megelni a HATALOM erzeset!


Valojaban egy lelki koldus, es gyenge lelek lakozzik az ilyen szemelyben.

2010. szept. 25. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/35 Aelien ***** válasza:
83%

Ha az én gyerekemmel csinálna ilyet a pasim, akkor -bazi nagy szerelem ide vagy oda-, sasát kezűleg herélném ki a pasast!!!

A kereszténység szerint a legnagyobb bűn az öngyilkosság, Jézus mégis azt mondja, idézem:

"Aki egy kisgyermeket megaláz, az az ember jobb, ha egy malomkövet köt a nyakába, és a tengerbe veti magát!"

A pedofília a legnagyobb bűn. Szerintem.

2010. szept. 25. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/35 anonim ***** válasza:
48%

Ahhoz képest rengeteg pap dug meg kisfiúkat a gyóntatófülkében..


A hülye pápa meg tiltaná az óvszerhasználatot a vatikánban!

2010. szept. 25. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/35 anonim ***** válasza:

Simán bevezetném a vegyi kasztrálást, sot én le is vágnám. Aztán meggondolnák, hogy hova teszik.


Régebben olvastam egy cikket, arról szólt, hogy a pasi utálta a felesége elozo házasságából származó gyerekeit, ezért megfojtotta oket. A tárgyaláson a felesége mellette állt és kérvényezte a felmentését.


Az én gyerekemmel nem engedem, hogy bárki ilyesmit tegyen.

2010. szept. 26. 00:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/35 anonim ***** válasza:
95%
Évekig "molesztált" a nevelőapám anyám tudta, nem tett semmit. Most felnőtt vagyok és anya. Elpusztítanám aki bántja a gyerekemet. Anyámmal nem tartok kapcsolatot. Ja, hogy miért nem szóltam senki másnak? Egyszerű: gyerek voltam, egyedül voltam, szégyelltem magam! és pokolian féltem.
2010. szept. 26. 09:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/35 anonim ***** válasza:

09:11

:((((

Az ember nem is gondolná,hogy majdnem mindenkit ér élete folyamán ilyen :(((

2010. szept. 26. 12:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/35 A kérdező kommentje:

Kedves 09.11-es!

Minden tiszteletem a Tiéd!

Te már tényleg felnőtt vagy és ANYA, olyan amilyennek lenni kell. Minden jót kívánok nektek.

2010. szept. 26. 12:10
 30/35 anonim ***** válasza:
Köszönöm. Egyébként ami tényleg kulcsszó a gyerek részéről az a szégyen. Éveken át sulykolták belém, hogy ezt titkolni kell mert ha kiderül az nekem szégyen. Ez volt az anyai intelem. Mostmár tudom, hogy nem az én szégyenem volt... De a gyerek megfélemlíthető, becsapható. Oldalakat tudnék írni az intő jelekről, mi az ami elárulhatja egy nőnek a veszélyt. A másik, hogy akivel ilyen történik gyerekként, tudnia kell túllépni rajta és normális életet kell élnie különben tönkremegy lelkileg teljesen. Sziasztok.
2010. szept. 26. 13:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!