Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan és miért lehet az,...

Nemo kapitány (V.A.) kérdése:

Hogyan és miért lehet az, hogy egy anya évekig eltűri, hogy a párja "disznólkodik" a gyerekeivel?

Figyelt kérdés

[link]

Éveken át többször megerőszakolta, fajtalankodásra kényszerítette két nevelt, és két saját gyermekét egy férfi.

A férfi nevelt lánya már 1999-ben szólt az édesanyjának a vele történtekről, így az asszony a bíróság szerint sok mindent tudott arról, mit művel a férje.

A másik kérdésem az, hogy nem kellene-e a vegyi kasztrálást bevezetni az ilyen állatoknál, mint Lengyelországban?


2010. szept. 23. 14:42
1 2 3 4
 1/35 anonim ***** válasza:
90%

Szia.

Fogalmam sincs miért lehet.

Teljes mértékben igazat adok neked, ha nem a gyermekem apjával élnék, akkor sem tűrném el, hogy fajtalankodjon, kezet emeljen akárki is a gyermekemre.

Akármilyen szerelmes is lennék, a gyermekemért akkor is felelős vagyok!

Az ilyet én a legnagyobb jóindulattal sem tudom édesanyának nevezni. Még azt is többre becsülöm tőle, aki intézetbe adja a gyerekét.

2010. szept. 23. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/35 anonim ***** válasza:
89%
Úgy lehet, hogy az ilyen nő egy akaratgyenge, önző (vagy megfélemlített) szar alak. Az ilyen anyának legalább akkora büntetést adnék, mint az elkövetőnek.
2010. szept. 23. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/35 anonim ***** válasza:
95%
Szia! Én az ilyeneken fizikai kasztrálást hajtanék végre, nem vegyit! Undorító mocsok az összes ilyen pedofil állat. De a kérdésedre válaszolva: ahogy olvastam ez egy buta nő volt. Nem számonkérni kell rajta, meg azt mondani: ejnye bejnye, hanem rendőrt hívni.
2010. szept. 23. 14:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/35 anonim ***** válasza:
96%

Az ilyen emberek miatt is kellene visszaállítani a halálbüntetést. De előtte beengedni pár jól megtermett kanos börtöntöltelék közé, hogy tegyenek vele amit csak akarnak.

A nőt pedig nem nevezném anyának. Ő is büntetést érdemelne!!!

Ha az én gyerekemmel tenne bárki ilyent, azonnal a hátába állítanám a nagykést!

2010. szept. 23. 14:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/35 anonim ***** válasza:
80%

Nem kell a kasztrálás, egy teljesen hétköznapi munkatábor is megteszi, így hasznot is hajt majd.

Az anya szerintem is bűnös, és büntetni is kell. Csak akkor tudom elképzelni, hogy ezt nem jelentette azonnal, ha ő is beszállt a buliba a gyerekekkel. Valószínűleg elkezdte zsarolni a pasit, hogy pénzt szedjen ki belőle, az nem adott, így felnyomta. Innentől teljesen mindegy, hogy ki volt a bűnös és ki nem, mert a tanúvallomások döntenek.

2010. szept. 23. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/35 anonim ***** válasza:
100%

Bocsi,de mi az a vegyi kasztrálás?:S

Sehol sem találom.

Az anya ugyanúgy hibás, mint az apa...

2010. szept. 23. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/35 anonim ***** válasza:
77%
en se tudom,mi az a vegyi kasztralas :-o mi az?
2010. szept. 23. 15:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/35 anonim ***** válasza:
100%

A nőnek is adnád legalább 10 év börtönt, mert ő is bűnös.

Ha időben lép, a gyerekek nem szenvedtek volna ennyit.

2010. szept. 23. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/35 anonim ***** válasza:
100%

én egyik szülőtől se kérdeznék semmit!!Csak jól megbüntetném!!A gyerekemért ölni tudnék,ha valaki ilyet merne tenni a gyerekemmel egész életét megkeseríteném!

A pedofiloknak túl sokat szabad az a baj..elkönyvelik hogy "betegek",intézetbe teszik aztán kiengedik őket!hülye az is aki kitalálta!!miért nem lehet jobban védeni a gyerekeket?pl teljesen elzárni a társadalomtól életfogytig az ilyen állatokat..nem kiengedni pár évecske után,és ugyanott folytatják ahol abbahagyták!

Ez a nő szerintem is meg volt félemlítve,na de kérdem én ilyenkor!?ha beledöglenék is,és a csávó sz.rrá vert volna,akkor is tettem volna valamit..az ilyennnek nem való gyerek,mert nem tudja mi az hogy felelősség,és vigyázok a gyerekemre az életem árán is!

2010. szept. 23. 15:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/35 anonim ***** válasza:
82%

A pedofiloknak kedvez az is, hogy 5évesekre tangát, meg melltartót gyártanak..

Vagy ezek miatt is még több lesz..

Vagy ők találják ki..

2010. szept. 23. 15:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!