Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitörtént? Mit tegyek? Olyan...

Mitörtént? Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok.

nemrég szakítottam a barátommal, mert nem ment vele. De ő azóta már biztosan boldog mással. Nem keres, de ez így fair, hiszen nemkell hogy fusson utánam a semmiért. Neki is jár a boldogság.

De úgyérzem mindenki keresztülnéz rajtam:(

Minden reggel ugy megyek be asuliba hogy jó legyena hajam, meg sportosan de mégis csajosan legyek felöltözve, próbálok kedves, esetenként csendes lenni, de ezen a héten semmibe vesznek:(

Senki sem ir rám msnen sem:(

És nem jövök be senkinek, nem törödik velem senki, olyan semminek érzem magam... mitha nemlennék értékes:(

Dehát én nemértem...mitörtént?:(

multhéten még bejöttem az egyik srácnak, mostmeg felém sem néz...:(

nincs miért felkelnem reggelente, nem akarok senkinek tetszeni. Olyan magányosnak érzem magam


2010. szept. 22. 21:25
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:

Keress egyéb olyan dolgokat, amiért érdemes lesz felkelned reggelente. A kapcsolatoktól való függés sem jó dolog, és bizony az ilyenre hajlamosak könnyen bedepiznek, ha magányosak. Fontos, hogy akkor is le tudd kötni magad, ha nincs melletted senki, és akkor már nem is leszel magányos. Mert ugye az "egyedül vagyok", és a "magányos vagyok" között jócskán van különbség.

Keress egy hobbit, ami leköt, valamit, amivel szeretsz foglalkozni, és még hasznodra is válhat. Az ilyenek mellesleg arra is jók, hogy szakítás után "eltereljék" az ember figyelmét - hiszen ha nincs semmi dolga, csak az őrlődés, az bizony elég kellemetlen.

Ez a "nem jövök be senkinek" duma hülyeség, hiszen már bejöttél valakinek, akivel ugyan most szakítottál, de hát az élet már csak ilyen... Fontos, hogy magabiztos legyél, ne pedig ilyen pesszimista, és negatív, mert ez bizony kihat a viselkedésedre is! Az alacsony önértékelés ördögi kört indít el, és folyamatosan rombolja az önbizalmadat, szóval ne tedd! :)

Majd el jön a te időd is, hiszen még csak 17 éves vagy... Szóval fel a fejjel, legyél boldog, és optimista! ;)

2010. szept. 22. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

köszi utolsó:

hát igen...lehet hogy igazad van. eddig csak a pasimmal foglalkoztam és most érzékenyebb vagyok. sokan megis jegyzik hogy szomorú, csendes lettem

2010. szept. 22. 21:36
 13/15 anonim ***** válasza:
Na, hát ezért mondom, hogy húzz bele az élet más területein is! ;) Tudod, több szálon kell futtatni az életedet, hogy ha az egyik elszakad, vagy begubancolódik, akkor még mindig ott a többi, amin haladhatsz.
2010. szept. 22. 21:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 anonim ***** válasza:
Lehet, hogy az a fiu pont azert hatralt meg, mert megtudta, hogy szakitottatok, nem?:D
2010. szept. 23. 00:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 BlackSword ***** válasza:

Hogy várod el, hogy komolyan vegyenek, ha Te magad sem veszed magadat komolyan??? Miért másoknak akarsz megfelelni? Miért nem magadnak? Ne legyél már ennyire másoktól függő! Magadnak akarj megfelelni, és ne másoknak!

Így persze, hogy a kutya sem foglalkozik veled, hiszen instabil vagy.

Tudom persze, hogy ez a korral jár, és majd kinövöd (jobb esetben). De ne mások irányítsák az életedet, hanem Te magad irányítsd a Te magad életét! Vedd magadat komolyan, és akkor mások is komolyan fognak venni.

2010. szept. 23. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!