Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mitörtént? Mit tegyek? Olyan...

Mitörtént? Mit tegyek? Olyan szomorú vagyok

Figyelt kérdés

17éves lány vagyok.

nemrég szakítottam a barátommal, mert nem ment vele. De ő azóta már biztosan boldog mással. Nem keres, de ez így fair, hiszen nemkell hogy fusson utánam a semmiért. Neki is jár a boldogság.

De úgyérzem mindenki keresztülnéz rajtam:(

Minden reggel ugy megyek be asuliba hogy jó legyena hajam, meg sportosan de mégis csajosan legyek felöltözve, próbálok kedves, esetenként csendes lenni, de ezen a héten semmibe vesznek:(

Senki sem ir rám msnen sem:(

És nem jövök be senkinek, nem törödik velem senki, olyan semminek érzem magam... mitha nemlennék értékes:(

Dehát én nemértem...mitörtént?:(

multhéten még bejöttem az egyik srácnak, mostmeg felém sem néz...:(

nincs miért felkelnem reggelente, nem akarok senkinek tetszeni. Olyan magányosnak érzem magam


2010. szept. 22. 21:25
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
ne értsetek félre, nemkérem hogy körülrajongjanak... csak ez olyan rossz érzés:(
2010. szept. 22. 21:27
 2/15 anonim ***** válasza:

sokat számít hogy hogyan mondtad meg neki, hányan voltak ott, beégetted-e vagy ilyesmi.


Bár az is lehet hogy a srác pletykát terjeszt rólad a hátad mögött... de nem biztos (én így jártam!)

2010. szept. 22. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
megértelek velemis ugyanaz van mint veled:(
2010. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 A kérdező kommentje:

jaa neeem.

a volt pasim nem ismeri az o.társaimat, meg ő már 20éves, estin tanul máshol.

Nem terjeszt rolam semmi. kettesben beszéltük meg

2010. szept. 22. 21:29
 5/15 A kérdező kommentje:
hát akkor üdv sorstárs:(
2010. szept. 22. 21:30
 6/15 anonim ***** válasza:

Ez h 1iknap tetszettél a kölyöknek e-héten meg már nem ez lehet attól is h a volt hapsid ismeri esetleg.. és szólt az érdekedbe 1-2 nem valós dolgot. Pl: nem engedte h lefeküdjünk kényes volt stb..

Ezt azért írtam mert itt volt 1 ien sztori.

18/F

2010. szept. 22. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:

ami neked rosz, az másnak átlagos. Én fiúként gondolok hasonlókat. nekem ez a 'normális' állapot, ami egyáltalán nemnormál. Ennél roszabb nemlehet, csak jobb, ugyhogy reménykedek :)

A semmiben.

2010. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Ilyenkor sok ember érez hasonlót. De hidd el, msot is fontos vagy a barátaidnak, csak most emiatt a változás miatt, te is máshogy látod a külvilágot.
2010. szept. 22. 21:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 A kérdező kommentje:
21:31es. neeem nemismeri a srácot a volt barátom... ez nem fordulhatott elő. de miaz hogy egyik héten vki odáig van értem, utána r 2 napra már le se sz*r?:O
2010. szept. 22. 21:33
 10/15 anonim ***** válasza:
Most érzékenyebb vagy a külvilág zajára is! Még azt is észreveszed, amit addig nem, amíg tartott a kapcsolatod. Nem is érdekes most kinek tetszel és kinek nem, egy kicsit légy önmagad, találd meg a helyed és tanulj. Akaratod ellenére soha ne mutass mást, mint amilyen vagy, vagy amilyen a kedved. Csak úgy lazán egy ideig, aztán majd látod rendbe jön a lelkivilágod.
2010. szept. 22. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!