Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nez hulyenek a csaladom...

Miert nez hulyenek a csaladom amiert belatasgatlo keritest vettem?

Figyelt kérdés

Faluban lakunk. Gyulolok itt lakni az emberek miatt, normalis keritesunk van most. Viszont elegem van abbol hogy még az udvaron sem tudok normalis kint lenni anelkul hogy ne lesne valaki meg alapbol nem akarom hogy belassanak az udvarra, kesz

Vettem belatasgatlo keritest amit mar csak fel kell rakni

A csaladom teljesen hulyenek nez es olyanokat mond hogy en elzarkozom a vilag elol teljesen meg hulye bolond vagyok

Miert nem ertik meg hogy nyugodtan szeretnek a sajat udvarunkot lenni ugy hogy ne lasson be senki? Miert baj ez?

Baj van velem amiatt ,komolyan?


2022. aug. 1. 20:34
1 2 3
 21/29 anonim ***** válasza:
100%
Nem tudom, miert varsz itt megerositest, hat mar megvetted a keritest, mit szamit mit gondolnak?
2022. aug. 2. 01:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/29 anonim ***** válasza:
38%

12!

Ez tökjó ötlet, Kérdező, mondd meg a szüleidnek, hogy titokban akarod tartani, hogy b_zi vagy!!!:)))

Vagy hogy nem akarsz mások előtt maszturbálni.

2022. aug. 2. 05:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/29 anonim ***** válasza:
77%

De amúgy a futó és a sövény nem divat nálatok?

Az a klímát is javítja, hőszigetel, és belátás ellen is véd. És szép is.:)

2022. aug. 2. 05:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/29 anonim ***** válasza:
79%
Én egy várostól távoli kisebb faluban laktam. Itt majdnem minden ház udvara zárt privát ter. Vagy a ház előtt egy félig nyitott vagy félig zárt viragoskert de az udvar semmiképp sem belathato. Amit írtok az igen fura nekem. Itt senki nem kukkol senkit. A fiatalok kijonnek a zárt térből autóval meg bejarnak oda a kerítés záródik. Általában az utcán egy embert sem látni. Aki ott magányos az az is marad, a kutya nem szólítja meg.
2022. aug. 2. 06:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/29 anonim ***** válasza:
100%

Én is utáltam. Nulla privátszféra, plusz ami kiborított, hogy xyz odajön és beszél a nagy büdös semmiről, csak mert látja, hogy kinn fekszek a pléden és olvasok (próbálok).

Most a 11-en lakok, itt max a szomszéd lát át, amikor éppen kinn van (kb évente 2x), az meg nem zavar.

2022. aug. 2. 06:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/29 anonim ***** válasza:
77%
Hm. Ismerősöm városból haza költözött az üresen álló falusi hazba. Aztán pár hónap után visszatért merthogy iszonyat magányos volt. Kis városi környezetben én örültem, hogy szomszéd, felettünk lakó ismerjük egymást. Mikor oda költöztünk másik városból senkit nem ismertem de jó, hogy nem azt tartották sz ott lakók hogy ismeretlennek nem állunk szoba. Most Erdélyben laknak mellettünk. Én örülök, hogy barátságos emberek. De jó, hogy ittindenkinek nagyobb csaladja, baráti köre van fiatalon, aztán már egész életében nem akar idegenekkel ismerkedni.
2022. aug. 2. 07:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 27/29 anonim ***** válasza:
67%
"Ha neked igy jo akkor tegyél rá hogy mások mit gondolnak." Azért a vele egy házban élők véleménye igen.
2022. aug. 2. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/29 anonim ***** válasza:
100%
Azt nem irta, egy hazban laknak e. Szerintem nem.
2022. aug. 2. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 29/29 anonim ***** válasza:
100%
Akkor oké is, mert kit érdekel hogy a Mari néni mit szól hozzá a falu másik végéből. Beb*szna ha reklamálna mert nem tud leselkedni.
2022. aug. 2. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!