Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nez hulyenek a csaladom...

Miert nez hulyenek a csaladom amiert belatasgatlo keritest vettem?

Figyelt kérdés

Faluban lakunk. Gyulolok itt lakni az emberek miatt, normalis keritesunk van most. Viszont elegem van abbol hogy még az udvaron sem tudok normalis kint lenni anelkul hogy ne lesne valaki meg alapbol nem akarom hogy belassanak az udvarra, kesz

Vettem belatasgatlo keritest amit mar csak fel kell rakni

A csaladom teljesen hulyenek nez es olyanokat mond hogy en elzarkozom a vilag elol teljesen meg hulye bolond vagyok

Miert nem ertik meg hogy nyugodtan szeretnek a sajat udvarunkot lenni ugy hogy ne lasson be senki? Miert baj ez?

Baj van velem amiatt ,komolyan?


2022. aug. 1. 20:34
A kérdező szavazást indított:
Ertheto a belatasgatlo kerites
Igazuk van
101 szavazat
1 2 3
 1/29 anonim ***** válasza:
100%

Igazad van, én is rühellem, ha bámulnak.

N

2022. aug. 1. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/29 anonim ***** válasza:
99%

Hülye kisfalusi családokban szokás ez csak, mondom falusiként. Itt kb a legfiatalabb korosztályt kivéve mindenki mások életével van elfoglalva. Lételeme, hogy kukkolják a másikat, hátha látnak valamit, amiről lehet pletykálni.

Akűr családon belül is. Ha a saját anyád lenne a szomszédod, hidd el lebaxná a kerítést, csak hogy téged is kukkolhasson, mert a saját élete unalmas.

2022. aug. 1. 20:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/29 anonim ***** válasza:
95%
Nem mindenek az a vágya, hogy belelássanak a hátsójába. Sőt, lehet őket meglepi, de a többség így van ezzel.
2022. aug. 1. 20:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/29 anonim ***** válasza:
100%
Falun lakom, sok embernek van olyan kerítése amin nem látni be, nincs abban semmi. Kollégám téglakerítést csináltatott, lentebb van az udvara valamivel az utcánál, addig rakatta amíg biciklin ülve se látott be.
2022. aug. 1. 20:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/29 anonim ***** válasza:
12%
De akkor te se látsz ki. Én pl utálom a kriptaszerű udvarokat.
2022. aug. 1. 20:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/29 anonim ***** válasza:
92%

5

Ki akar kilátni?

A saját házamban, a saját udvaromon pont elég, ha a saját családomat látom. Ezért megyek haza.

2022. aug. 1. 20:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/29 anonim ***** válasza:
95%

Ez csak te (meg a párod, ha van) dolgod. Ha neked ez így jó akkor kakild le hogy mit mond a családod.


Egyébként én is falusi vagyok, én is azt vettem észre hogy az én korosztályomtól eltekintve(18) mindenki a másik életével van elfoglalva.

2022. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/29 anonim ***** válasza:
100%
Nincs baj veled. Nem zárkozol el a világ elöl (vagyis ezt nem tudhatom ) de kerítés ügyileg a világot zárod ki az otthonodból, ami többek között, azért van, hogy nyugodtan tudj pihenni; anélkül, hogy valaki idegen bámulna közben.
2022. aug. 1. 20:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/29 anonim ***** válasza:
100%

Nagyon jól tetted kérdező és nem vagy egyáltalán bolond.Nem is értem az ilyen buta embereket akik emiatt valakit dilisnek néznek:))

Nálunk is míg nem lett normális kerítés amin nem tudnak leskelődni a retardok addig gyűlöltem az udvaron lenni mert nem tudtam nyugodtan semmit sem csinálni mert mindig bámultak mint a birkák befele mintha nem láttak volna életükbe fehér nőt.

Mióta kész a kerítés azóta nagyon jó a kertben pihenni,fürdeni vagy bármit csinálni bár a szomszéd pasi néha befigyel mivel elől lett csak egyelőre olyan hogy ne lehessen belátni.Ha minden igaz a többi oldal i egyszer sorra kerül.

2022. aug. 1. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/29 anonim válasza:
10%

Random embereket kérdezgetsz az interneten, hogy a te családod miért néz téged hülyének, ahelyett, hogy őket kérdeznéd.

Valszeg azért, mert valóban hülye vagy, a kerítéstől függetlenül.

2022. aug. 1. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!