Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miert nez hulyenek a csaladom...

Miert nez hulyenek a csaladom amiert belatasgatlo keritest vettem?

Figyelt kérdés

Faluban lakunk. Gyulolok itt lakni az emberek miatt, normalis keritesunk van most. Viszont elegem van abbol hogy még az udvaron sem tudok normalis kint lenni anelkul hogy ne lesne valaki meg alapbol nem akarom hogy belassanak az udvarra, kesz

Vettem belatasgatlo keritest amit mar csak fel kell rakni

A csaladom teljesen hulyenek nez es olyanokat mond hogy en elzarkozom a vilag elol teljesen meg hulye bolond vagyok

Miert nem ertik meg hogy nyugodtan szeretnek a sajat udvarunkot lenni ugy hogy ne lasson be senki? Miert baj ez?

Baj van velem amiatt ,komolyan?


2022. aug. 1. 20:34
1 2 3
 11/29 anonim ***** válasza:
98%

"A csaladom teljesen hulyenek nez"

Akkor a családod is valószínűleg olyan emberekből áll, akik szeretnek másokat figyelni, mások életén csámcsogni, és el sem tudják képzelni, hogy valaki ebből nem kér.

Ha téged zavar, hogy belátnak a kertedbe, akkor nagyon jó döntés volt a belátásgátló kerítés, sz@rd le, ki mit mond. Ez egyébként sem ritka, sok udvarnak van ilyen kerítése. Ez nem elzárkózás a világ elől, az ablakon sem véletlenül van függöny.

2022. aug. 1. 21:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/29 anonim ***** válasza:
84%

Én is akartam ilyen árnyékoló hálót magamnak. Fiú létemre nagyon szeretem a női dolgokat (ezt egyébként eddig titkoltam a szüleim elől), és nagyon vágytam rá, hogy az otthoni kerti medencénkben bikiniben fürödhessek (amikor tudom, hogy egész nap egyedül vagyok itthon). Egy kis drótkerítéssel elkülönített területen van, ahová a szomszédok simán belátnak, és szeretnek is befelé bámulni, mondván "de jó világotok van nektek". Persze én is megkaptam azt, hogy ki ne találjam, hogy elcsúfítom a kerítést ilyenek hülyeségekkel. Jó, akkor nem lesz háló. Amúgy is olyan pillanatom volt, amikor már elegem lett nagyon sok dologból.


Most azért vagyok leb_szva, hogy mit képzelek magamról, hogy szégyent hozok a családra és mutogatom itt, hogy b_zi vagyok. (Történt ugyanis, hogy a szomszédok visszamondták a szüleimnek a látottakat.)


¯\_(ツ)_/¯

2022. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/29 anonim ***** válasza:
6%
Nem azzal van gond hogy megcsináltad, hanem hogy a családod nem akarta, ennek ellenére megcsináltad. Már ha a veled élőknek nem tetszik, amúgy tök oké.
2022. aug. 1. 21:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/29 anonim ***** válasza:
100%
Jól tetted, mi is hasonló helyen lakunk, folyton itt leskekodnek a raerős környékbeliek, engem nagyon zavar, mi is most akarunk belatasgatlot rakni.
2022. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/29 anonim ***** válasza:
89%
Mondd meg nekik, h kárpótlásként majd küldesz nekik képet a pucér seggedről, azt kirakhatják otthon a vitrinbe és nézegethetik, hogy kielégüljön a kukkolási perverziójuk.
2022. aug. 1. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/29 anonim ***** válasza:
92%
Én is ezt a kaput akartam, de nekem sem engedték azzal voltak ellátva hogy de miért ne nézzenek be mikor szép az udvar.. fuuu de ideges voltam kit érdekel az udvar hogy szép ha egyszer én bikiniben szeretnék 40fokba itthon az udvaromban szaladgálni meg medencézni velem szembe is fiatal pár lakik meg jönnek mennek. Ezért kaput sem csináltattam. Majd meg csináltatom olyanra amilyenre szeretnék a szüleim tudtuk nélkül nem fog érdekelni ha mérgesek lesznek majd én meg mutatom én házam az én döntésem.
2022. aug. 1. 21:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/29 anonim ***** válasza:
100%

Jol tetted kedves Kerdezo. Kimondottan utalom, amikor beneznem az udvaromba es felmeregetik, hogy nekem mim van. Igaz fent a szoloben lakunk, de en is elkeritettem a keritest, ruhellem, hogy a szemetuket bedobaltak az udvaromba a szoloszedok, kiabaltak, nem voltam ra kivancsi.

Ugyhogy megertelek, teljesen egyetertek veled. Az en zonamban ugy viselkedek, ahogy szeretnek.

26/f

2022. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/29 anonim ***** válasza:
96%
Beneznek* sry lemaradt, 17es vagyok
2022. aug. 1. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/29 anonim ***** válasza:
100%

Ők: De hát így teljesen elzárkózol a világ elől!

Te: Igen, ez volt a cél! (vigyor)

2022. aug. 1. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/29 anonim ***** válasza:
100%
Ha neked igy jo akkor tegyél rá hogy mások mit gondolnak.
2022. aug. 2. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!