Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Én néha félek. Hogyan lehetne...

Én néha félek. Hogyan lehetne nyugtatni?

Figyelt kérdés

A párom kínai (én meg magyar). Már gyerekkorában is sokat tanult verekedni és azóta már nagyon profi, néha szokott is verekedni. Ha a fiunk (7 éves, a másik pedig 3) ha valami rosszat csinál akkor elég furán bünteti. Attól függ, hogy mit csinált. Valamikor csak fekvőtámaszokat csináltat vele és ha nem tetszik neki vagy rosszul csinálja kezdheti előröl, de olyan is van, hogy sokat kell neki segíteni bármi fizikai munkában, de olyan is van hogy kiabál vele. Néha már tényleg megijedek tőle mert elég fura dolgokat csinál. Például időnként (ha összegyűlnek a gondjai) ordít egy nagyot és beleüt valamibe egy nagyot. És néha megöl a szemével bárkit. Attól félek, hogy esetleg egyszer tudatán kívül minket bántana. Nem tudnám megvédeni magunkat mert tényleg nagyon profi. Amúgy nagyon jó ember. Csak mostanában elég "idegbeteg" tud lenni.

Szerintetek hogyan lehetne megnyugtatni? Mert szerintem ennek nem lesz túl jó vége.

Ő 33 éves én pedig 31.


2010. szept. 21. 22:12
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:

Sajnos az én első férjem is ilyen volt, eleinte ő is csak a falat ütötte ököllel, de később, 10 év múlva már engem is.

És nem volt rá nyomós oka sem. Egyszerűen ideges típus volt. Én nem tudtam mit tenni, elmenekültem, mert már annyira rettegtem és bár már sok év eltelt, de néha még most is félek, hogy megölet egyszer.

2010. szept. 22. 09:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:

No, a károgók megjelentek.


"Az én férjem is ilyen volt" de nem voltak testvérek, ugye?

"A szomszéd kínaitól rettegtem" és a svábbogártól, meg az egértől, meg a sarki fűszerestól is.


Sokat segíttek a sipákolással.

2010. szept. 22. 10:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 anonim ***** válasza:
itt nem lehet segíteni, csak menekülni... Ha már most fél, mi lesz később?
2010. szept. 22. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!