Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Egyedülálló anyaként, kis...

Egyedülálló anyaként, kis gyerekkel hol lehet rendes embert találni?

Figyelt kérdés
Olyat, aki elfogad, megbecsül engem is, és a gyerekemet is.Akinek végre mi leszünk A Család..Baráti köröm nincs, tippeket várnék..Sokat csalódtam, nyugalomra, szeretetre vágynék végre.
2010. szept. 21. 21:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
25%
hát én ilyen vagyok :D
2010. szept. 21. 21:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 A kérdező kommentje:
Köszi:) Ezt jó tudni:))Nem zavarna, ha más gyerekét kellene "nevelned"?Meg hogy azért a programok, a randizás stb. korántsem olyan, mint egy független lánnyal...
2010. szept. 21. 21:37
 3/12 anonim válasza:
51%
Hát, nem ezen az oldalon...
2010. szept. 21. 21:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
100%
Téged zavarna hogy 42 éves a pasi, elváltan, 2 kicsi lánnyal?
2010. szept. 21. 21:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 A kérdező kommentje:
Írj privit. Bár én több mint egy tízessel fiatalabb vagyok.Most mennem kell, várom a mailt. Jó éjt:)
2010. szept. 21. 21:41
 6/12 anonim ***** válasza:
33%
Talán élni kéne és nem azt elvárni hogy valaki elfogadjon gyerekkel, otthon ülve.
2010. szept. 21. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
25%

Én nem is tudom ,az utolsó amit írt, "két kicsi lánnyal" szerintem a két kicsi lányban megtalálja azt az örömet amire sokan vágynak, és ha nem is kap már egy komoly nőt kapni az a két kicsi lány azt is pótolni fogja, hiszen lesz akit szeressen :D


Ja és én..hát imádom a gyerekeket, attól függetlenül hogy kié az :D

2010. szept. 21. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim válasza:

^


Valaki tárcsázza a rendőrséget :S

2010. szept. 21. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
100%

Kedves 21.42-es

Az internet sokkal profibb, mint az utcán lófrálni, vagy pressókba járni, hátha felcsíp valaki. És ugy látom, aki ide mer írni, az nem akar elveszni, meg akar gyógyulni, foglalkoztatja valami, és tesz is érte.

Látod, már most jelentkezett valaki, akivel soha az életbe nem futott volna össze. Elsőre nem rossz....

2010. szept. 21. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
100%

Én is az internetes társkeresés mellet teszem le a voksom.

4 munkatársaim ismerkedett így..Sokat dolgoztak,hogy eltartsák a gyereket(eket),sem kedvük,sem idejük,nem volt arra,hogy szórakozóhelyeken ismerkedjenek.Kiszűrtek egy csomó link pasit,de végül találtak 1-2-t akivel komolyan ismerkedni lehetett.3 házasság,és 1 közös gyermek mostanra az eredmény....

2010. szept. 22. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!