Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Változhat ez még? Hogy ne...

Változhat ez még? Hogy ne közömbös legyek a ma mar felnőtt lamyomnak

Figyelt kérdés
El vagyok keseredve a lányom miatt.19 éves. Élettarsammal élünk 3 asba. Ugy érzem amit tudtam megadtam a lanyomnak, minden hónapba új ruha, kormos, fodrász,kozmetikus, magántanár. Csak h neki meg legyen mindene, ő boldog legyen! Inkább magamtól vontam meg a pénzt. Azt értem el ezzel h tisztelet nulla és azt mondta ram h közömbös vagyok neki! Ezt egy anyának hallani a lányától iszonyú fájdalom.
2022. júl. 16. 17:34
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
97%
Nem az a baj amit megadtál, hanem amit nem. Érzelmileg nem tudtatok kapcsolódni.
2022. júl. 16. 17:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
80%
Martirkodtal, fojtogattad a szereteteddel, semmi eleted ezert az ovet akarod kisajatitani, a sajat ertekrended akarod raeroszakolni....mas oka nem lehet
2022. júl. 16. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
81%
Nem kellett volna a s3ggét kinyalni ennyire. Természetesnek vette ezeket a dolgokat
2022. júl. 16. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
86%

Fogadd el, hogy felnőtt. Ne akard kikényszeríteni, hogy kimondja, vagy máshogy kimutassa a szeretetét. Ha szeret is, akkor is sokaknak kellemetlen az ilyen, főleg ilyen fiatalon.

Gondolom, valahogy rákérdeztél, ha azt mondta, hogy közömbös vagy neki. De ilyet nem kérdezünk valakitől, hogy szeretsz-e.

2022. júl. 16. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
35%

Ezt már csak elfogadni tudod.


Az ember nem választhatja meg a rokonait, se a gyerekét.


Jönnek itt azzal, hogy biztos te hibáztál, elkényeztetted stb, de az igazság az, hogy a szeretet vagy jön magától vagy nem, nem lehet senkibe belenevelni!

2022. júl. 16. 17:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
27%

Én erre azt mondanám neki, hogy akkor költözzön külön.


Számára közömbös emberekkel albérletben is ugyanúgy lakhat, de legalább ne fájdítsa a szíved.


A mai gyerekek nagyon hálátlanok!

2022. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
41%

Meg fog oldódni, adj neki egy kis időt és hidd el keresni fog.

Adj neki teret, nagyobb szabadságot, hidd el helyre jön minden. Azért érzi ezt mert természetesnek veszi, hogy mindig mellette álsz. Helyre fog jönni minden köztetek és megoldódik a probléma, hisz az édesanyja vagy, szeret téged


A negatív rosszindulatú válaszolókkal ne törődj, ők a megmondó emberek akik egy kiírásodból mindent tudnak rólad és a lányodról. Nagy részüknek nincsen gyermekük, és a családjukkal is kb.0 a kapcsolatuk. Nem tudják elképzelni milyen szeretni a családod, értelmetlennek gondolják.

2022. júl. 16. 17:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
80%
Mindent megadtál neki... anyagiakban. Ráadásul mivel most felemlegeted, hogy magadtól vontad meg a pénzt, gondolom, mondtad neki akkor is, amikor kapott valamit. Amúgy azt tudod, mi a lányod kedvenc színe? Hogy hívják a legjobb barátnőjét? Hol nyaralna legszívesebben? Az én anyám is mindent megadott nekem - anyagilag -, de közben nem ismert egyáltalán, nem tudott rólam semmit, és nem is érdekelte.
2022. júl. 16. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
78%

Az a baj, hogy az emberek szeretetnyelve eltérő lehet.


Valaki ajándékozással szeret/tud szeretni/fejezi ki a szeretetét, a másiknak meg inkább több figyelem és közösen eltöltött idő kellene.


Szerintem ezért nem hibáztatható egyik fél sem.


Nem beszéltek egy nyelvet. Valakinek közelítenie kell, de leginkább mindig kettőn áll a vásár. Nem lehet csak az egyik felet hibáztatni !

2022. júl. 16. 18:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
55%
Változni most már nem nagyon fog.
2022. júl. 16. 19:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!