Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek ha a családom nem...

Mit tegyek ha a családom nem hagy játszani a szabadidőmben? 20F

Figyelt kérdés
Munka mellett pihenőnapokon PS5-ön szoktam játszani haverokkal, max délután még lemegyek edzeni és ennyi egy átlag napom, és a családom, főként a bátyám ezt sehogy nem akarja elfogadni. Azt várják el, hogy mindennap menjek bulizni csak mert nyár van, de nem értik meg, engem nem töltenek fel a bulik, mert aszociális vagyok, elég ha havonta 1-2x haverokkal elmegyek valahova. Sokszor van, hogy éppen egy online játékban match közepén vagyok ami tétre megy, és szándékosan lekapcsolják az áramot, vagy a netet. Ezt már számtalanszor megjátszották, és csak röhögnek rajta. A rezsibe egyébként beleadok.
2022. júl. 14. 13:46
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
73%
Te is kapcsold le az áramot!
2022. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
85%
Költözz el, és akkor azt csinálsz, amit akarsz.
2022. júl. 14. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
66%
Csúnya dolog, de én bosszút állnék. Éjszaka közepén, mikor alszanak, ordítva berontanék hozzájuk, hogy miért kapcsolták le előző nap az áramot. Ha 8-10 alkalommal így félbe vágod az éjszakájukat (mert egy ilyen után nem könnyen fognak elaludni újra), akkor talán leesik nekik a tantusz, hogy mindenkinek jobb, ha élni hagyja a másikat, nem szívatják állandóan.
2022. júl. 14. 13:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
84%
Én is lekapcsolnám az áramot akkor, amikor ők éppen tévéznek neteznek, vagy akármilyen fontos dolgot csinálnak. Összességében ez bunkóság, családon belül is. Még poénból is, de mivel a kérdésed alapján nem egyszeri alkalomról volt szó, és ha a szóból sem értenek, akkor neked is radikális eszközhöz kell folyamodnod. Persze, az elköltözés is segíthet, de gondolom 20 évesen épp, hogy elkezdtél dolgozni, vagy tanulsz még, így aztán nincs sok albérletre kidobható pénzed.
2022. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
21%
Inkább olvass könyveket, akkor nem tudják az áramot lekapcsolni.
2022. júl. 14. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
11%
Jó pasi lehetsz
2022. júl. 14. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
24%
Nyilván senki nem szereti látni, hogy a gyereke gépfüggő. De komolyan, ez olyan szánalmas, mikor valakinek ennyi az élete.
2022. júl. 14. 15:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
35%
Szerintem a kérdező csak ne kapcsolgassa az áramot a szülői házban, nehogy rosszul járjon vele.
2022. júl. 14. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
87%

7es

Tanulj mar meg olvasni

Irta hogy dolgozik! Szabadidejeben azt csinal amit akar

2022. júl. 14. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
0%

#9:

Eszt a csalággyának mongyad!

2022. júl. 14. 15:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!