Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már gondoltatok arra h kihal...

Már gondoltatok arra h kihal a családotok?

Figyelt kérdés

Ha nekem nem lesz gyerekem akkor az én családom kihal. Senkibe nem fog folyni ez a vér. Én igazából nem is nagyon akarok feleséget, gyerekeket...

24/F


2010. szept. 20. 19:21
1 2
 11/15 anonim ***** válasza:
Én férfi vagyok, de hadd mondjam, hogy gyereket szülni a legcsodálatosabb dolog a világon.
2010. szept. 20. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/15 A kérdező kommentje:

Tényleg piros :D

Anyám, apám él. anyámnak 2 tesója van és egyiknek se volt gyereke apám tesójának a gyereke meghalt. Egy nővérem van és neki örökbefogadott gyereke van.

Mindig azzal cseszegetnek h mikor lesz már feleségem meg gyerekeim. Lehet h jó ha gyereked van de ez olyan izé. Ha elválsz a feleségedtől amire elég nagy az esély utána "szenvedj" egy darabig és vigye el a gyerekedet vagy rádhagyja és nevelheted egyedül és nem tudod h jól csinálod v nem meg gondolom el is fáradsz. Elkezd nőni, jönnek a bajok akkor neveld meg, tizenéves lesz elkezdik érdekelni a fiúklányok és gyereketcsinálnak és ha lecseszed akkor megvan sértődve meg milyen szar apa vagy.

2010. szept. 20. 21:14
 13/15 anonim ***** válasza:

istenem de naív és tudatlan vagy!


van egy 30 éves pasi haverom, neki van egy kislánya, és lehet, h ő is nagy bulizós kamasz lesz, de sosem ezen siránkozik, h jajj mi lesz a gyerekemből, hanem imádja, és csodálattal beszél róla. igyekszik vele minél több értékes időt tölteni, hogy normális ember válhasson belőle, és többek közt ne beszéljen olyan hülyeségeket mint te...

2010. szept. 20. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/15 A kérdező kommentje:

Hehe

na

kell még egy ilyen naiv tudatlan ember?

de tényleg az emberek 80%a elválik. kinek kell ez? mert nekem biztos nem. az utcába van egy csaj aki 14 éves és már szült is. a szülei meg nem is szóltak semit.

2010. szept. 20. 21:32
 15/15 anonim ***** válasza:
Juhász vagyok, ebből él egy pár az országban, de ha különleges lenne a nevem, akkor sem egy gyerek miatt ismerjék meg, hanem amit letettem az asztalra (nem a gyereket:-). Hidegen hagy a vér tovább vitele, meg az én véremből való, az én génjeimet viszi tovább és más ilyen idejét múlt dolgok. Ha valaki akar gyereket az magáért a gyerek miatt akarja, ne a család fent maradása (meg a szülők unszolása stb. )miatt. Nem akarok gyereket, de ha egyszer mégis hiányozna, vagy vágynék rá, örökbe fogadnék, mivel nem az számít, hogy én szüljem meg, hanem, hogy a kicsinek rendes, szerető szülője legyek.
2010. szept. 21. 23:30
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!