Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Már gondoltatok arra h kihal...

Már gondoltatok arra h kihal a családotok?

Figyelt kérdés

Ha nekem nem lesz gyerekem akkor az én családom kihal. Senkibe nem fog folyni ez a vér. Én igazából nem is nagyon akarok feleséget, gyerekeket...

24/F


2010. szept. 20. 19:21
1 2
 1/15 A kérdező kommentje:
Amúgy lehet h jobb is lenne mert elég fura természetünk van :S:D
2010. szept. 20. 19:22
 2/15 anonim válasza:
nem tűnsz túl büszkének a családodra...
2010. szept. 20. 19:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 anonim ***** válasza:
Az egyik ismerősömnek nem lehet vérszerinti gyereke így vele befejeződik a családja :/
2010. szept. 20. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/15 anonim ***** válasza:
A te oldaladról kihal, de fiútestvér/unokatestvér felől (ha van) nem, ha nekik van gyerekük.
2010. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 anonim ***** válasza:
Fiú volnék. Gondoltam. De született 4 szép gyermekem és az egyikük fiúcska, úgyhogy a nevet is továbbviszi valaki :)
2010. szept. 20. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/15 anonim ***** válasza:

Én lány vagyok, és szeretnék majd gyereket. Ha arra gondolsz, hogy a nevünk fog kihalni, akkor igen gondoltam rá.

Apumnak 3 lánya született, tehát a nevünk ki fog halni. A nővéreim gyerekeik az apjuk nevét kapták. Én gondoltam már rá, hogy ha egyszer eljutok odáig, akkor a gyerekemnek kötőjeles nevet adok. (Pl: Kis-Takács)Persze majd attól függ mi lesz a gyerekeim apjának a neve :D

2010. szept. 20. 19:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 anonim ***** válasza:
Engem nem túlzottan izgat ez. Valahogy más dolgok érdekelnek és nem érzek semmit az olyan szavakra, hogy kihal a család meg vigyék tovább a génjeim. És nem is értem mást ez miért zavar. De lehet csak én vagyok ilyen...
2010. szept. 20. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/15 anonim ***** válasza:
Utolsó teljesen egyetértek veled. Én is így érzek. Én inkább azon gondolkozok, hogy hogyan tartom majd el magam ha már nem lesz család..
2010. szept. 20. 20:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Én ezen még nem is gondolkodtam, de nem is igazán érdekel. 24 éves nő vagyok és nem akarok gyereket. De ha akarnék is, ez lenne a legutolsó szempont... :)
2010. szept. 20. 20:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 anonim ***** válasza:
95%

Sok helyen olvasom, hogy jaj, mi lesz, nem viszi senki tovább a vért meg a nevet, de szerintem ez akkora baromság. Az emberek többsége úgy gondolja, hogy ha a neve él, akkor ő is tovább él, de pl. a barátaim nagyszülei közt is biztos volt, aki ezt gondolta, mégse tudom, kik voltak ők. A vér meg nem számít, nekem is piros, másoknak is.

Valahogy a gyereken keresztül akarnak maradandót alkotni, de arra nem gondolnak, hogy gyereket szülni a leghétköznapibb dolog. Mindenki a vérére büszke, amiről nem tehet, nem pedig a tetteire, amiről tehet(ne).

2010. szept. 20. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!