Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Legnagyobb családi botrányok...

Legnagyobb családi botrányok vagy tragédiák amit ismertek?

Figyelt kérdés

Del Potro egy profi teniszező volt, évekig a legjobbak között volt, de sérülések sorozata miatt a karrierjének vége lett. Szép pénzt szedett össze, több tízmillió dolláros vagyonra tett szert. Az apja volt a managere, aki a közelmúltban halt meg, és ekkor látta a gyerek, hogy az apja kb minden megkeresett dollárját elvesztette borzalmas befektetéseken azt hiszem. Teljesen ki lett semmizve, és vissza se tud térni teniszezni pár versenyt, hogy egy pár százezer vagy pármillió dollárt összeszedjen, amivel el tud éldegélni, mégha nem is olyan színvonalon, mint ahogy a több tízmillióval tudott volna.

Azt hiszem nagyjából ez történt


Tudtok ehhez hasonló történeteket közvetlen környezetből? Akár saját családban, akár ismerősi körben.



Ez nem nagy dolog, de én gyerekkoromban volt egy elég jó haverom, osztálytárs. Hat hetedikesek lehettünk, és elkezdte kilopni a családi vitrinből az értékeket, és zaciba vitte őket, hogy tudjon mekit venni és azzal menjen suliba, mert az fúdemenő, hogy ő mekit tízóraizik. Eléggé megcsappant a családi örökség, mire feltűnt a szülőknek. Nyilván nem nagy értékek voltak, régi ezüstpénzek, meg hasonlók. Sokkal inkább eszmei értékek voltak. A nagyobb értékű dolgokat az anyja kótyavetyélte el, aki amúgy bíró. Marha jól keresett, de volt 3 gyerek, és egy dolgozni nem hajlandó dagadt férj. Régen nyerőgépeket üzemeltettek, abból tudtak pl síutakat finanszírozni, többször jöttek velünk Ausztriába. Aztán amikor ezt a "munkát" elvesztették, akkor elkezdtek hiteleket felvenni, meg kölcsönöket kérni, és folyamatosan mentek a behajtók hozzájuk. A legidősebb testvér nálam egy tíz évvel idősebb majdnem, ő volt a legokosabb, jogra járt, de a történetek amiket hallottam, és amiket anyának mesélt az anyjuk, abból mi arra következtettünk, hogy drogos lett. A középső buta volt mint s föld, de valahogy az anyja betuszkolta jogra amit szerintem azóta is csinál... Az osztálytársam pedig tipikus rosszgyerek volt, meg focista, már nyolcadikban füvezett, és lógott mindenhonnan. Azért utált meg, mert az anyja mindig tőlünk kérte el, hogy mi a házi, mert tudta, hogy ő nem írja fel. Egyszer le is köpött a kis görcs, sajna én egy anyámasszony katonája voltam, aki megszólalni se mert soha 😅😅. Amúgy mindig ha nálunk lógott, kb kiette az egész kamrát. Nem vicc. Minden üdítőből ivott, és mindent megevett. Gimnáziumra szétváltak útjaink, és később azt hallottam, hogy borzalmasan teljesített gimiben, sehova nem vették fel, de az anyja azt mondta nekünk, hogy pénzügyi tanácsadó lett. Ezt akkor nem értettem, évekkel később raktam össze, hogy egy MLMes porszívóügynök aki rossz biztosításokat ad el. De amilyen link valószínűleg onnan is kivágták. Bár amilyen embernek kell ehhez lenni, lehet, hogy összejött a dolog neki. Mindegy. Utoljára felőlük akkor hallottunk, amikor a nő a link férjének próbált munkát szerezni, mert hallották, hogy anyának jól megy egy új vállalkozásban amit csinál az ismerőse. Hát nem segített nekik.. 😅


2022. jún. 25. 04:26
 1/10 anonim ***** válasza:
38%
A hozzád hasonló, mások nyomorát kiteregető emberektől mentsen meg az ég.
2022. jún. 25. 06:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
60%
Figyelj csak, ez nem pletykaoldal, hanem segítségnyújtásra szokták használni a normálisabbak legalábbis. Miért számít, kinek milyen gondja volt az életében?
2022. jún. 25. 07:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
57%

Jó, utálod az illető(ke)t.

Remélem, megkönnyebbültél.

2022. jún. 25. 08:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
46%
Most hogy elmesélted ezt mi a kérdés?
2022. jún. 25. 08:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:
Nem tudsz olvasni négyes?
2022. jún. 25. 09:11
 6/10 anonim ***** válasza:
69%
Tud olvasni a négyes, szerintem azt nem érti, hogy miután kipanaszkodtad magad, minek kérdezel? Kicsit nézz magadba!
2022. jún. 25. 09:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
67%
Igen, hatos. Erre gondoltam én is.
2022. jún. 25. 09:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Én nem panaszkodtam. Feltettem egy kérdést, hogy ti nektek milyen ilyen sztorijaitok vannak a közeli ismerősi körben, aztán én is írtam egy példát, hogy mire gondolok (del potro) de rájöttem, hogy mivel a kérdés személyes dologra irányult, egy saját tapasztalatot is leírok több mint egy évtizeddel ezelőttről 😁
2022. jún. 25. 14:26
 9/10 anonim ***** válasza:
53%
A kérdező családi botrányos sztorikat akar olvasni, nem értem, miért nem megy rengeteg embernek a szövegértelmezés manapság...
2022. jún. 26. 01:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
74%
A kérdés első része még érdekesnek tűnt, majd a saját sztorinál kibukott, hogy a kérdező is Bezzegék széles rokonságába tartozik. Legyen. Hú, milyen emberek vannak kérdező, bezzeg a ti családotok, aaaaz igen! :)
2022. jún. 27. 05:47
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!