Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy fogalmazzam meg?

Hogy fogalmazzam meg?

Figyelt kérdés

Meghalt az apám. Egyáltalán nem érint meg, nem volt soha bensőséges a viszony, nem is éltem vele már 25 éve. Viszont én vagyok az egyetlen rokona itt,így ki kell vennem a részem a temetésből,pontosabban ki kell írjam a közösségi oldalra hogy meghalt és a temetés idejét mert barátai voltak,akik jönnének. A probléma.. hogy fogalmazzam meg,hogy ne tűnjek túl érzéketlennek? Képtelen vagyok olyat írni,hogy" fájó szívvel,megrendüléssel etc" mert egyszerűen hazudnék..

Hogy fogalmaznátok meg szépen,de nem "nyálasan"?



2022. jún. 20. 22:59
1 2
 11/12 anonim ***** válasza:
100%

Ezúton szeretnék értesíteni mindenkit, akit ismerte, és szerette, hogy édesapám NÉV - ekkor és ekkor elhunyt.

Temetése/hamvasztása/búcsúztatása itt és itt lesz!


Ha esetleg nem akarsz részvétnyilvánítást, írd a végére, hogy kéred a részvétnyilvánítás mellőzését!

2022. jún. 21. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 anonim ***** válasza:
100%
#4 Kicsit megrekedtél az időben
2022. jún. 22. 00:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!