Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy közületek valaki...

Volt már úgy közületek valaki hogy vizsgálatokra kellett járnia de a gyerekét nem tudta kire hagyni? Ultrahangra vérvétel? Ilyesmik.. Ha volt így valaki hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének a le néző kommentek.. Nincs család körülöttünk

1 ismerősöm van ahol lakunk de pl most sem ért rá a kicsire vigyázni. Az apja pedig nem él velünk. Meg oldás érdekelne és segítség


2022. jún. 17. 12:30
1 2 3 4
 31/36 anonim ***** válasza:
26%
*10-15 perc alatt meglenne-t, akartam írni, csak a prediktív billentyűzeten sikerült elnyomnom.
2022. jún. 17. 17:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 32/36 anonim ***** válasza:
88%
Mondjuk nekem egyértelmű volt, hogy elmegy a baratno vele az uh-ra és amíg ő bent van, az alatt a kemény 10 perc alatt vigyáz kint a gy3rekre.
2022. jún. 17. 17:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 33/36 anonim ***** válasza:
89%

Maganban valoban 10-20 perc.

De en ha allami orvoshoz megyek, altalaban 2-3 orat szoktam varni ugy, hogy idpontra megyek...

Egyedul a haziorvoshoz jutok be hamar.

2022. jún. 17. 19:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 34/36 anonim ***** válasza:
100%
Legegyszerübb bevinni tényleg.
2022. jún. 17. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 35/36 anonim ***** válasza:
0%

Szerintem az a hülyeség, hogy tőlünk, vadidegenektől vársz megoldást, akik nem ismerjük sem az anyagi lehetőségeidet (semmi közünk, jogunk nincs ahhoz, hogy vájkáljunk a pénztárcádban, vagy bárkiében is).

Ha van pénzed, akkor hotel/motel/panzió, ha nincs, akkor megesetleg egy-két napra a lakását is kiadó-kölcsönbeadó ismerős, vagy valamely barátnő/haver jöhet szóba, aki befogad.


Harmadik lehetőség - mivel most nyár van, hogy szabad ég alatt alszol, azaz "csövezel"... (de az meg fog rajtad látszani, pontosabban érződni már 1-2 nap után is pl. ha másban nem is, akkor abban, hogy büdös leszel...)

2022. jún. 18. 07:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 36/36 anonim ***** válasza:
0%
jaj, ezt nem ide
2022. jún. 18. 07:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!