Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy közületek valaki...

Volt már úgy közületek valaki hogy vizsgálatokra kellett járnia de a gyerekét nem tudta kire hagyni? Ultrahangra vérvétel? Ilyesmik.. Ha volt így valaki hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének a le néző kommentek.. Nincs család körülöttünk

1 ismerősöm van ahol lakunk de pl most sem ért rá a kicsire vigyázni. Az apja pedig nem él velünk. Meg oldás érdekelne és segítség


2022. jún. 17. 12:30
1 2 3 4
 11/36 anonim ***** válasza:
14%
Dehogy szólnak... hova tennéd a gyereked?
2022. jún. 17. 13:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/36 anonim ***** válasza:
20%

Emberek!Nem ismerjük a kérdező hátterét. Lehet itt javaslatokat tenni, hogy pl. 1. nagymama 2. bébiszitter stb.,stb. Ha nagymama nincs, vagy 200 km-re van (vagy esetleg halott).

Hol laksz vagy melyik, milyen településről van szó? (Aki esetleg olvassa a kérdést és pont ráér, hátha segítene alapon is kérdezem.)

2022. jún. 17. 13:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/36 anonim ***** válasza:
97%

"Aki esetleg olvassa a kérdést és pont ráér, hátha segítene alapon is kérdezem."


Hja, értelmes ember pedig biztos rabizza a gyereket egy vadidegenre

2022. jún. 17. 13:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/36 anonim ***** válasza:
39%

Hát a fizetett bébicsősz is vadidegen, ha úgy vesszük.

De amúgy én azt mondom, ha minden kötél szakad, akkor fizetett segítséget kell igénybe venni. Érdeklődd meg a védőnőnél, tud-e valakit, aki foglalkozik gyerekvigyázással.

2022. jún. 17. 13:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/36 anonim ***** válasza:
77%
De mégis melyik orvos ne engedné, hogy a gyerek babakocsiban ott üljön a rendelőben, míg anyukától vért vesznek...??
2022. jún. 17. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/36 anonim ***** válasza:
85%
Ilyenkor, nem rosszindulatból de kérdem én, mi van akkor, ha kórházba fektetnek? Akkor is viszed magaddal?
2022. jún. 17. 13:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/36 anonim ***** válasza:
67%

14!


Nem, a fizetett bebicsosz nem vadidegen. Legalábbis akinek eszébe van, az nem ma hívja fel ismeretlen Julikat az ujsaghirdetese alapjan, hogy holnap vigyáznia kellene a Pistikere.


15!


A vért nem orvos veszi le, hanem a laboros. Ha voltál már vérvételre, akkor láttad, hogy általában többen dolgoznak, sokan varnak a sorukra és nem valami tágas a helység sem.

2022. jún. 17. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/36 anonim ***** válasza:
91%

14-es miért lett lepontozva?

Nekem annak idején pont a védőnő segített, hogy találjak egy bébiszittert (igazából egy nyugdíjas hölgyet), akihez vihettem a gyerekemet, amíg tanfolyamra jártam heti háromszor.

2022. jún. 17. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/36 anonim ***** válasza:
80%
Szerintem a legegyszerűbb ha elviszed magaddal az orvoshoz, értelmesebb orvos nem szól érte, ha meg szól megmondod nem tudtad kire hagyniés nem akartál új időpontot kérni mert az sokára lenne
2022. jún. 17. 14:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/36 anonim ***** válasza:
11%
Mivel arról nincs szó, hogy nincs apa sem a közelben, miért nem opció, hogy ő marad vele otthon? Létezik szabadság...
2022. jún. 17. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!