Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Volt már úgy közületek valaki...

Volt már úgy közületek valaki hogy vizsgálatokra kellett járnia de a gyerekét nem tudta kire hagyni? Ultrahangra vérvétel? Ilyesmik.. Ha volt így valaki hogy oldotta meg?

Figyelt kérdés

Még mielőtt jönnének a le néző kommentek.. Nincs család körülöttünk

1 ismerősöm van ahol lakunk de pl most sem ért rá a kicsire vigyázni. Az apja pedig nem él velünk. Meg oldás érdekelne és segítség


2022. jún. 17. 12:30
1 2 3 4
 21/36 anonim ***** válasza:
24%
És igen, olvastam, hogy nem velük él, de nyilván nem a világ túlsó felén, hogy ne tudja bevállalni az egy éves gyerekét két órára.
2022. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 22/36 anonim ***** válasza:
94%
Külföldön élek, értelmes orvosok vannak, de nem engedik be a gyerekeket. Az orvos dolga, hogy a beteggel foglalkozzon, csak rá figyeljen, a betegnek pedig aza adogatását, hogy az orvosra figyeljen. Ha ott egy gyerek, alkotja a figyelmet. Nálunk pl asszisztens sincs jelen, csak kettesben van az ember az orvossal, az asszisztens a recepción van. Nem, ő sem vigyáz gyerekre.
2022. jún. 17. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/36 anonim ***** válasza:
37%
Nyilván még kicsi nem fog leborogatni semmit stb, beviszed a babakocsival vagy hordozóval és el lesz benne. Azt a negyed órát szerintem igy simán meg tudjátok oldani.
2022. jún. 17. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/36 anonim ***** válasza:
95%

A 3 évesem szépen elálldogált mellettem a vérvételek alatt, mikor a kistestvérét vártam. Még gügyögtek is neki a vérvételes nénik, hogy "jaj, de ügyes vagy, elkísérted anyát?" Itt nálunk (Heves m., Hatvan), nekem senki nem szólt be.

A nehezebb része a hosszú várakozás volt, mert nincs időpont csak sorszámhúzás, volt hogy 2 órát vártunk. Olyankor sétálgatnom kellett azért vele, és "érdekes" dolgokat mutogatnom neki. A 2 perces vérvétel maga semmiség volt.

Sok anyukát láttam babakocsival vizsgálatokra érkezni, szerintem senki nem problémázott nekik sem, és nálad is ez lesz a megoldás. Babakocsiba be, öveket becsatolni, vigyél valami játékot, képeskönyvet, majszolnivalót, amit a kezébe tudsz nyomni, ha már unja a banánt. Rövidebb, pár perces vizsgálatoknál akár a váróban is hagyhatod addig, ha van annyira nyugodt gyerek. Kérd meg a melletted ülőt, hogy addig nézzen rá, esetleg lökdösse kicsit a babakocsit. Ilyennel is találkoztam már, főleg a nőgyógyászaton fordult elő.

2022. jún. 17. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/36 A kérdező kommentje:

Ma volt időpontom. A fiam apjával meg beszéltük hogy ő fog vigyázni a gyerekre.. Hát... Az utolsó percig vártam rá hiába kerestem választ nem kaptam. Így nem tudtam el menni. Majd délután írt egy üzenetet hogy 2 napja lázas tegnap beszéltünk de nem említette.. Reggel tudott volna szólni de nem tette!

Tehát ő sem megoldás se nem még bízható így ezért kértem itt tanácsot mivel még nem jártam hasonló helyzetben és nem tudtam hogy vihetem e magammal az 1 évesem vagy sem

2022. jún. 17. 15:35
 26/36 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen mindenkinek aki segítő kommentet írt

Legközelebb akkor magammal viszem és mondanak amit akarnak gondolom ki nem küldenek

2022. jún. 17. 15:36
 27/36 anonim ***** válasza:
30%
Nincs egy barátod sem, aki 10 percet tudott volna figyelni a gyerekrw?
2022. jún. 17. 15:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/36 A kérdező kommentje:
Senkink nincs itt. 1 ismerősöm van tőle kérdeztem de nem ért rá. Szóval tényleg nem tudok számítani senkire
2022. jún. 17. 17:06
 29/36 anonim ***** válasza:
14%
Azért az nem 10 perc. Mondjuk labor és UH kb. fél délelőtt.
2022. jún. 17. 17:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 30/36 anonim ***** válasza:
14%
A várakozás miatt nem 10 perc. Ha nem babamozi meg gyönyörködéses 4D UH (ultrahang), akkor szerintem maga objektíve a vizsgálat 10-15 perc miatt meglenne.
2022. jún. 17. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!