Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Adnátok a gyereketeknek olyan...

Adnátok a gyereketeknek olyan nevet, hogy Mike Tyson?

Figyelt kérdés
Nemrég költözött mellénk egy házaspár. Az apa feketebőrű az anya pedig fehér. A gyerekük az apjára hasonlít és Mike Tyson a neve :O xD
2010. szept. 19. 18:44
1 2
 1/19 anonim ***** válasza:
46%
Ha magyarországon élnek és itt is született,Nem
2010. szept. 19. 18:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/19 anonim ***** válasza:
38%
Hát nekem régi osztálytársam tysonnak nevezte el a boxerét...:P
2010. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/19 JW válasza:
54%
Tudnám még javasolni a Lakatos Ronáldót, illetve a Kolompár Ricky Martin. :)
2010. szept. 19. 18:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/19 A kérdező kommentje:

Hát inkább Mike Tyson mint Lakatos Ronáldó xD

Amúgy senki nem cigány ott csak az apa nemtom milyen nemzetiségű (azt hiszem amerikai) és "fekete" a bőre

2010. szept. 19. 19:03
 5/19 anonim ***** válasza:
35%
vagy lehetne a neve black tyson
2010. szept. 19. 19:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/19 anonim ***** válasza:
66%

mivel fekete vér van benne, azért igen. miért kéne tagadnia???



a rasszista elme bajosokkal közölném, hogy az amerikai feketék nem egyenlőek a cigányokkal (már ha persze fel bírják fogni azzal a csöpp agyukkal.)

2010. szept. 19. 19:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/19 anonim ***** válasza:
75%

Az apuka fekete, valószínűleg külföldi származású, és ilyen esetben lehet - nem fonetikusan, hanem eredeti írásmóddal is - külföldi nevet adni a gyereknek. Mi a baj ezzel? Félvér, félig magyar félig nem tudom, milyen származású.


Ismerek egy hasonló családot, apuka fekete, a vezetékneve se magyar, anyuka magyar, a lányuk Ticiána, a fiuk Olivér, az apa - nem magyar - vezetéknevét kapták természetesen. Nagyon rendes család.


Ha egy külföldi pasival hozna össze a sors, én is kedveznék az apa származásának is a gyerekeink nevében.

2010. szept. 19. 19:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/19 anonim ***** válasza:
48%
Ez olyan, mintha én Amerikában Gábor Zsazsának hívnám a lányom. Ratyiság. Szegény gyerek, ezt kell viselnie egész életében.
2010. szept. 19. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/19 anonim ***** válasza:
10%

"a rasszista elme bajosokkal közölném, hogy az amerikai feketék nem egyenlőek a cigányokkal "


Te Amerikában élsz, hogy ennyire tudod?

2010. szept. 19. 19:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/19 anonim ***** válasza:
51%

én Indiana-nak akarom ha fiam lesz haha az Indiana Jones miatt. jó, lehet hogy csak második névnek (külföldi a párom úgyhogy nem lesz gond :D)


Mike Tyson miért ne, az valós név. nomen est omen.

2010. szept. 19. 19:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!