Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Imádom a bátyám hangját! Mit...

Imádom a bátyám hangját! Mit tegyek?

Figyelt kérdés

A bátyám 19 éves. Nagyon sokat szokott énekelni. Ha meghallom a hangját akkor odarohanok a szobája elé vagy ha nyitva van az ajtó akkor be is megyek :D

Ha elkezd énekelni akkor nagyon megtudok nyugodni és jó érzésem lesz. Amúgy neki érdemes lenne valamit csinálni mert tényleg nagyon jó hangja van. Egyszer az egyik énektanár akart vele foglalkozni de ő nem szerette volna. Tud gitározni is és amikor a kettőt együtt csinálja...

Komolyan mondom én már a rajongója lettem. De nem csak én vagyok így vele. Ha valaki jön hozzánk és meghallja akkor "mi ez a jó zene?:O" :D Minden egyes nap azt várom, hogy mikor énekel már és ez tök rossz. Mintha szerelmes lennék a hangjába vagy nem tudom O.o

17/L


2010. szept. 19. 18:08
 1/7 anonim ***** válasza:

Te véletlenül nem Emili vagy? És a bátyád véletlenül nem Balázs?:D Csak mert van egy ismerősöm aki ugyanilyen.

Dóri vagyok

2010. szept. 19. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Miért nem nevezted be a Megasztárba?
2010. szept. 19. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
Deee szia Dóri :D miskolci vagy?
2010. szept. 19. 18:12
 4/7 A kérdező kommentje:
Amúgy inkább az X-faktorba :D
2010. szept. 19. 18:13
 5/7 anonim ***** válasza:

Aha :D

amúgy tényleg jó hangja van^^Ferónak biztos teccene :D


ilyesmi hangja van: http://www.youtube.com/watch?v=xuAdazB3oFs :D nekem nagyon tetszik a zene is

2010. szept. 19. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Ez ki?:O még kinézetre is hasonlít :O amúgy jó zene ×D
2010. szept. 19. 18:18
 7/7 anonim ***** válasza:

Ne aggódj, mert nincs rá ok!

Nem kell összekeverni dolgokat csak azért, mert nagyon tetszik neked a bátyád hangja! Az, hogy valakinek nagyon tetszik valaki éneklése, teljesen természetes,egy-egy "befutott" embernek is hány tíz-százezer-millió rajongója van!

Nyugodtan légy büszke a bátyádra - és talán tényleg érdemes lenne elgondolkozni egy tehetségkutató verseny részvételén, mert ki tudja...

2010. szept. 19. 18:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!