Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért nem tudok szerelmes...

Miért nem tudok szerelmes lenni? Miért mennek nehezen a dolgok?

Figyelt kérdés

Egy 26 éves lány vagyok és azzal a bajjal küzdök, hogy nem tudok szerelmes lenni hosszú távon. Egyfolytában vadásznék, tombolnak a hormonjaim és hamar meg is szerzem a kiválasztott személyt, akik rendes emberek. Viszont sajnos nálam fél év együttlét után valahogy elmúlik a szerelem, illetve a gyomorrengős vonzalom és már észre veszek másokat is. Nem vagyok tiszteletlen, nem lépek félre, csak egyszerűen nem érzem már ugyanazt és valahogy ez miatt megromlik a kapcsolat.


Ez vajon mitől lehet?


A múltamról annyit, hogy volt már egy 3,2 éves kapcsolatom meg egy 2 éves, illetve fél éves, meg többször pár hónapos. Kaland is volt már, ami mindig annak indult, de abból is kapcsolat lett.


Kicsit kétségbe vagyok esve, mert nem tudom, hogy mit tegyek.


Most megint csapdába estem...


2010. szept. 19. 14:16
 1/3 anonim ***** válasza:
Nyugodtan dicsekedhetsz a hódításaiddal, közben viszont a "rendes" pasik mint elkelnek, te meg egyedül maradsz, mert baromi nehezen lehet 30 körül/fölött párt találni, főleg normálisat. Te sem leszel már olyan, mint 20 évesen, lesznek viszont új húsz évesek, tomboló hormonokkal (nevetséges!!).
2010. szept. 19. 14:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:

Ez f..szság. Már de bocs. Itt senki se dicsekedett. Én egy kérdést tettem fel. S 30 felett bővel lehet normális embereket találni. Nem tudom, hogy akkor te ezek szerint hol élsz. Valszeg rossz társaságban, mert én iszonyatosan sok RENDES 30 felüli nőt és férfit is látok, akik sajnos valami miatt még nem találtak párt maguknak. Hm.


Biztos most is csak dicsekvésből írtam...


:D

2010. szept. 19. 14:27
 3/3 A kérdező kommentje:

Amúgy meg nem a kor számít. Ha megnézed a mostani 20 éveseket, akkor meglátod, hogy mennyire sok debella van és mennyire elhízott egy társadalomban élünk már. Amikor bemegyek egy általános iskolába és azt látom, hogy a hatodikos lányok már súlyra sokkal nagyobbak és termetre is, akkor szerintem nekem nem lesz majd okom félteni a hapsikat 30 X-akármány évesen majd.


Az a lényeg, hogy hogyan tartod magad. Ha esetleg szerzel valami elismerést is, akkor még 50 évesen is futnak utánad. Ha jó a kisugárzásod és jó fej vagy és még szép is, akkor nem sok embert érdekel a kor.


Én is tudok olyan embert mondani, aki 46 éves és sokkal jobb, mint egy 27. Mind a két nemnél igaz ez.

2010. szept. 19. 14:31

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!