Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűnöző a rokonságban?

Bűnöző a rokonságban?

Figyelt kérdés

Mit követett el és milyen rokoni kapcsolat van köztetek? a rokonság hogy viszonyul hozzá? elitélik vagy ugy tesznek mintha mi sem történt volna vagy mintha nem az ő hibája lett volna?


Minden olyan bűncselekményre gondolok ami szabadságvesztéssel jár. Akár halálos baleset okozása, lopás, sikkasztás, erőszakos bűncselekmény, kábitószer kereskedelem, stb.


2022. jún. 11. 03:35
1 2
 11/17 anonim ***** válasza:
61%

A családunkban nincs


Viszont a lányom barátnőjét megölte a volt barátja. A fiú húga és a lány testvére együtt jártak egyetemre, és volt olyan, hogy a lány sírva mesélte a lányomnak, hogy a gyilkos húga beült mögé egy vizsgán. Nem bírta, ki kellett jönnie.

Na, ehhez pl tuti nem lenne pofám.

2022. jún. 11. 07:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/17 anonim ***** válasza:
83%

Lopás, fegyveres rablás. Kisebb-nagyobb egyéb kihágások, pl jogsi nélküli vezetés, bliccelés... valami ilyennel buktatta le magát, mielőtt bevarrták volna.

A család reakciója sajnos vegyes volt, mert volt, aki a srác anyját hibáztatta, hogy biztos nem adott elég pénzt meg lehetőséget szegény "kölöknek", azért lop. Ja, drogozott is, azt kihagytam.

Mindig kunyerálta a pénzt a családjától. Volt, hogy úgy is meglopta őket is, hogy közben adtak neki pénzt (a lopást csak később fedezték fel)... Tudtommal nem beszélnek már vele a szülei egyáltalán.

Én előtte sem igen tartottam vele a kapcsolatot.

2022. jún. 11. 08:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/17 anonim ***** válasza:
4%
Anyám neve Tocsik Márta és volt egy egyéjszakás kapcsolata Stadler Józseffel. Ebből születtem én. Mindkét szülőmet elítélték, de gondtalan gyermekkorom von. Játszhattam stadionban és volt pénz az alapítványi iskoláimra mert apám még a Mona Lisa ÁFÁját is visszaigényelte. Felnőttként abból a pénzből élek amit a szüleimtől kaptam (pár milliárd forint). Mindkét szülőmre szeretettel gondolok vissza.
2022. jún. 11. 08:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/17 qkker1 ***** válasza:
44%

"nem a koporsóba, ahová való."


Sajnos 99 %-ban a vétlen hal meg.

2022. jún. 11. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/17 anonim ***** válasza:
29%
Az öcsém volt rossz társaságban. 15 éves korától 32 éves koráig folyamatosan ki-be járt.
2022. júl. 2. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/17 anonim válasza:
75%
Apámat (súlyos alkoholista) többször büntették lopás, ittas vezetés miatt. Az utóbbi években nem tartotta vele senki a kapcsolatot a családban. A bűncselekmények csak most derültek ki a halála után. Miatta majdnem árverésre került az autónk és a házunk is
2022. dec. 14. 13:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/17 anonim válasza:
87%

Ja és mivel nem fizette meg sosem a büntetéseket, többször csukták le.

(Anyámtól is lopott többször pénzt és a volt munkáltatójától autófelnit, stb)

2022. dec. 14. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!