Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Bűnöző a rokonságban?

Bűnöző a rokonságban?

Figyelt kérdés

Mit követett el és milyen rokoni kapcsolat van köztetek? a rokonság hogy viszonyul hozzá? elitélik vagy ugy tesznek mintha mi sem történt volna vagy mintha nem az ő hibája lett volna?


Minden olyan bűncselekményre gondolok ami szabadságvesztéssel jár. Akár halálos baleset okozása, lopás, sikkasztás, erőszakos bűncselekmény, kábitószer kereskedelem, stb.


2022. jún. 11. 03:35
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
7%
Mi közöd van hozzá?
2022. jún. 11. 03:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 A kérdező kommentje:
Ez egy nevtelen oldal es a celja hogy megkerdezz idegeneket valamirol. Ha akarsz akkor valaszolsz, ha nem akkor tovabb lepsz.
2022. jún. 11. 03:59
 3/17 anonim ***** válasza:
15%
Mondjuk tényleg durva ez a megfogalmazás kérdező részéről.
2022. jún. 11. 04:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
4%
Most öszintén szerinted hányad szeretik ezt kiteregetni? Miért nem ekzded akkor te amgad kérdező?
2022. jún. 11. 04:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 A kérdező kommentje:

Nekem tudomasom szerint nincs senki a rokonsagban vagy a felmenoim kozt aki ult volna. Nagyapam volt hadifogsagban de elmenekult, ennyit tudok.

A valasz nevtelen, tehat nem kiteregetesrol van szo.

Egy olyan valaszbol hogy pl unokatesod ult drogtermesztes miatt, nem fog kitudodni a neved.

2022. jún. 11. 04:44
 6/17 anonim ***** válasza:
94%

Unokatesóm apja piásan fellökte a mamát(nekem dédimama) akinek eltört a válla. A kórház automatikusan megtette a feljelentést mikor a mama elmondta mi történt.

Pár hónapot volt börtönbe. Az anyja(az én mamám) látogatta csomagot is küldött neki. Néha a gyereke unokatesom is bement. Mikor kijött minden olyan volt mint régen. A mama szidta a dédit egy darabig h miatta volt börtönbe a fia

2022. jún. 11. 04:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
74%

Unokatesóm halálos balesetet okozott motorral (fel is vette, miközben száguldott).


Semmi extra, a közeli rokonoknak semleges én meg csak azt sajnálom, hogy mindössze tolószékbe került, nem a koporsóba, ahová való.

2022. jún. 11. 06:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
76%
Van rokon aki meglopott minket, csak nem jelentettük fel. Férjem felnőtt lánya....
2022. jún. 11. 06:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
82%

Kábszerkereskedés, fél év börtön, de még bent is drogoztak. Mesélte boldogan, hogy hogyan lehetett megoldani, mintha vmi menő dolog lenne. Egy ideig még linkeskedett, de már nem. Normális, rendes családapa lett, saját vállalkozása van, nem drogozik már. Mindenki elfogadta.


Masik ittas vezetés, baleset, a sértett kulcscsontja eltört. Volt börtönben 1 évet kb, vezetéstől eltiltották. Szintén mindenki elfogadta.


Unokabátyám a legdurvább: a saját, 10 év körüli lányaival közösült. Több mint 30 év börtönt kapott. Van, aki megutálta, de pl az anyja látogatja, a testvérei küldik neki a pénzt, hogy túlélje bent. Az anyát is megbüntették, de ő csak felfüggesztettet kapott.

A feleség meg a gyerekei elfordultak tőle, meg a testvéreinek a gyerekei is.


Az utolsó kettőt nagyon elítélem, az elsővel nincs bajom. Nem beszélünk már róla.

2022. jún. 11. 07:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
57%
Én kocsikat loptam és betörtem néhány lakásba még fiatalkorúként. Országos körözés volt kiadva ellenem 2 évig, utána voltam előzetesben pár hónapot. Értelmiségi családom van, mindenki jól fogadott mindent, aggódtak értem, eljöttek a tárgyalásomra, küldtek csomagot, kerestek ügyvédet. Volt olyan is, hogy a nagynénikémnél laktam hónapokig amikor bujkálnom kellett. Azt gondolom tudták, hogy nem vagyok megrögzött bűnöző, csak rossz útra tévedtem.
2022. jún. 11. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!