Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Mit tegyek? Nos Unokatesóm...

Mit tegyek? Nos Unokatesóm meghalt balesetbe. És van egy kislánya aki 6 hónapos.

Figyelt kérdés
Az apja már születése előtt elhagyta őt. Nagyszüleire nem lehet számítani mert az egyik alig tudja ellátni magát. a másik nagyszülei pedig meghaltak Nem akarom hogy árvaházba kerüljön, szóval arra a döntésre jutottam hogy én örökbe fogadom. Na de ezt a döntést elmondtam a páromnak is aki teljesen kiakadt.! Hogy miért akarnám én stb... De úgy érzem hogy annak a kis csöppségnek szüksége van rám! Köszönöm a válaszokat! 25N
2010. szept. 19. 11:06
1 2
 11/16 A kérdező kommentje:
De akarna csak sajátot.. és az ő szavával. Nem akar egy idegen gyereket.. De nem tudom mit tegyek.. Akkor is örökbe fogom fogadni, anyagiak megvannak, nem szenvedne semmibe sem hiányt!
2010. szept. 19. 11:38
 12/16 anonim ***** válasza:
76%
vedd magadhoz ezen nincs mit gondolkozni..
2010. szept. 19. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/16 anonim ***** válasza:
56%

Szerintem megijedt, talán túl hirtelen érte a dolog! Fél, hogy ez már nagy elkötelezettség lenne neki!


Talán jót tenne, ha átbeszélnétek. Mond neki, hogy lesz majd saját babátok is.

Először ismerkedjetek vele, vidd el néha magadhoz, lehet ha kis időt együtt töltötök 3-masban, akkor megszereti és beleegyezik.

2010. szept. 19. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim ***** válasza:
57%

a párod barát, élettárs vagy férj? nálam nem ugyanannyit érne a beleszólása ebben a 3 féle státuszban, csak emiatt kérdem. bár én örökbefogadnám, minden tiltakozása ellenére is, ha csak barátom lenne, akár azon az áron is, hogy mehet isten hírével. házasságban hagynék időt a férjemnek, hogy szokja a gondolatot, de akkor is örökbefogadnám.

ez egyszerűen nem is lehet kérdés. unokanővéred sem akarná máshogy, hidd el.

2010. szept. 19. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
51%
Tudod azért a párod meg lehet érteni. Senki sem akarja csak úgy megváltoztatni az életét akaratán kívül egy perc alatt. Mert a gyerek az örök életre megváltoztatja. Ez nem azt jelenti rögtön hogy szemét alak aki nem is szeret téged. Nem tudom hogy várhatsz tőle ilyet? Más is van a családban aki gondját viselné, te is mellette lehetsz annak ellenére hogy nem fogadod örökbe.
2010. szept. 19. 14:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
38%
Szerintem egy gyerek, aki a rokonod, elsőbbséget élvez, mint egy felnőtt, akit ugyan szeretsz, de bármikor leléphet. A párod önző, nem te.
2010. szept. 19. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!