Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Miért érzem úgy h megcsalom?

Miért érzem úgy h megcsalom?

Figyelt kérdés

A feleségem 3 éve meghalt. Egyszer volt azóta egy barátnőm de nem ment. 6 hónap után megmondtam neki h nekem ez nem megy. Még mindig olyan érzésem van hogy megcsalom meg h ez bűn vagy valami ilyesmi. Nagyon sok nőbe őt látom ezért sokszor leveszem az útról a szemem h ránézzek a nőre. Kamionos vagyok így sokszor látok olyanokat. Volt egy csaj aki stoppolt (nem kell rosszra gondolni mert teljesen normális volt) én meg felvettem mert még kinézetre is nagyon hasonlított rá és amikor kiszállt nagyon rossz volt. Ha rágondolok akkor kikapcsolom a cbt, kapcsolok be zenét (Tankcsapdát) és kva hangosan elkezdem hallgatni és attól kicsit jobb. De ha kikapcsolom ugyanolyan szar. Szerintetek mit csináljak h ne érezzem úgy h megcsalom?

27/F


2010. szept. 18. 20:52
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
90%

Egy párkapcsolatban a legnehezebb elviselni a fiatalon bekövetkező tragédiát. Ez nem orvosi téma.mindketten második házasságunkban élünk a nejemmel.Tapasztalatból tudom amit írok. Az első kapcsolat mindkettőnk életét nagyon meghatározta.Én nem éreztem úgy, hogy megcsalom az exnejem. Válás után, így utólag már tudom, a libidóm hozzá kötött.Sok partnerem volt mire végleg megállapodtam, de a merevedéssel mindig komoly bajok voltak.És ez mondhatni, egyik napról a másikra, fiatalon következett be. A mostani feleségem, anni idős volt, mikor meghalt a férje, mint te mikor egyedül maradtál.Nyolc évig élt egyedül a kislányával, mikor megismerkedtünk.Már több mint harminc éve élünk együtt.Biztosan tudom, hogy szeret, kötődik hozzám, de a halott férje közöttünk van.Sose beszélünk róla, de ő is " hűséges" az elsőhöz, a tudatalattijába ott van. A felszabadult párkapcsolatot teljesen lehetetlenné teszi a "hűsége"

Fiatal vagy, fogsz még találkozni azzal a nővel, akivel megszeretitek egymást.Gondolj arra, most majd azt kell boldoggá tenned.Tudod milyen rossz lesz szegénynek ha azt kell éreznie, hogy az elhunyt feleséged mindig kettőtök között lesz.Felszabadultan csak akkor fogsz tudni szeretni, ha rendezed a gondolataidat, érzelmeidet.Ahoz kell már hűségesnek lenned, akit még nem is ismersz.(egyelőre)

2010. szept. 18. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
79%

Azért érezheted úgy, hogy megcsalod, mert még mindig nagyon szereted, és azért is látod sok nőben őt, még akkor is ha csak kicsit hasonlít rá. 3 év azonban nagyon hosszú idő, és ennyinek elégnek kellett volna lenni ahhoz, hogy más iránt is kialakuljon kötödés benned.

Annyit tudnék tanácsolni, hogy tudatosan ne gondolj rá, és ne nézz többet arra a lányra, aki hasonlít rá. Ne hallgass olyan zenét, ami rá emlékeztet, ne nézz régi fotókat, amin együtt vagytok. Ha ezt eddig napi szinten tetted, akkor próbáld meg ritkítani ezeket a dolgokat. Nagyon figyelj oda. Minden gondolatodat és érzelmedet kitölti, és nincsen hely senki másnak.

Szoríts helyet egy másik kedves, értékes embernek. Hidd el, be fog férni! :)

2010. szept. 20. 14:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
miben hunyt el? ha nem vagyok bunkó?! :(
2010. szept. 22. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
87%

Dermedt sokk, tiltakozás, kétségbeesés, düh, alkudozás, szomorúság, szorongás, valamint a befejező, "megnyugvásnak", "újraszerveződésnek és helyreállásnak" nevezett lépcsőfokok, amiket végig KELL járnod ahhoz, hogy valamennyire rendeződjön az életed és újra képes légy valaki MÁST szerelemmel megszeretni.


Te valahol megrekedtél, és nem léptél tovább. Tedd meg, ne habozz. Attól, hogy körbe-körbe toporogsz, nem teszel jót senkivel.


Engedd el a feleséged! Gyászold meg, sírasd el, de engedd elmenni.

2010. szept. 22. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
Nézd szerintem még élsz nem fogod őt elfelejteni ami nem is baj viszont ahogy mások irják keresél fel vmilyen terápia csoportot ahol ezt ki beszélheted magadból és szerintem a volt feleséged is azt szeretné hogy boldog legyél . Nyugodtan keresél magadnak párt ne legyen büntudatod Viszont gratulálok az ilyen felfogáshoz ritka férfiba az ilyen ! aki ennyire ragaszkodik és szeret vkit.
2010. szept. 23. 13:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
Nem akarsz orvoshoz menni. Megértelek. De beszélned kell róla. Ha szeretnél, írj privit, szívesen meghallgatlak.
2010. szept. 23. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 A kérdező kommentje:

Nem vagy az.

Úgy volt h ment kocsival a boltba és van egy nagy bokor amitől alig lehet látni valamit. Ő nem látta a kamiont és kikanyarodott a kamion meg már nem tudott fékezni mert közel volt.

De amúgy mit beszéljek róla?

2010. szept. 27. 20:07
 18/18 anonim ***** válasza:

Hát ez durva, főleg hogy te is kamionos vagy :S

Szerintem nem kell ehhez orvos vagy akármi. Elég egy megbízható ember, családtag és elmondod neki. Biztosan megért majd.

2010. szept. 27. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!