Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem meg apukámmal?

Hogyan beszéljem meg apukámmal?

Figyelt kérdés
Szóval kinőttem a régi biciklim és szeretnék venni egy újat. Mamámmal beszéltem ő majdnem kifizeti a biciklit és a többit meg én kipótolom, apukám meg nem akarja engedni mert mindig azzal jön fel hogy 'ellopják itthonról' ( Van egy zárható tárolónk) az év eleje óta egy 3-som van és csak 5-söm, a tavaly év végi bizonyítványom is. A bicikli egy Schwinn-Csepel Magnum 40000FT. lenne mert a régi bicajom beszámítják azért nem kerül 65000-be, a kérdésem pedig az hogy Mit mondjak apukámnak hogy megengedje??? Beszéltem már vele, de végig se hallgat és ha felhozom a témát akkor meg ideges lesz. Előre is köszi a válaszokat 13/F
2010. szept. 18. 18:02
1 2
 11/15 A kérdező kommentje:
előző kommentemhez. elmenni eltudok a bringával, mert balatonkörutat megcsináltam apukámmal csak a bringa kicsi nagyon. (apám imád bringázni) és ezért se értem miért nem egyezik bele
2010. szept. 18. 18:17
 12/15 Egyszerű huszonéves ***** válasza:
Apukád biztos klimaxos.
2010. szept. 18. 18:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/15 A kérdező kommentje:
Beszéltem vele újra és most meglátta a biciklit neten és azt mondta hogy hétfőn elmegyünk megnézni úgyhogy lehet hogy bele fog menni
2010. szept. 18. 18:45
 14/15 anonim ***** válasza:
Én 32ezres biciklit kaptam, tök jól néz ki, jó csajos, sprint leopard, fehér alapon rózsaszín, a nyerge is lepke mintás. Vettünk egy motorlakatot hozzá, a barátoméknál van (reggelente busszal járok hozzá, onnan a suliba bicóval), ahol zárható tároló sincs, csak simán ott van, a suliban mindig kerítésen belül teszem, ennyi a titka. Nem vitték el, lassan fél éves. Imádom. :) Nyugtasd meg apukádat, hogy valószínű nem fogják elvinni!
2010. szept. 18. 19:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/15 A kérdező kommentje:
Na sikerült beszélnem vele, és jövőhét szombaton megvehetjük a mamámmal úgyhogy most már minden jó. Nagyon szépen köszönöm a válaszokat. Hali
2010. szept. 19. 18:00
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!