Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogyan beszéljem meg apukámmal?

Hogyan beszéljem meg apukámmal?

Figyelt kérdés
Szóval kinőttem a régi biciklim és szeretnék venni egy újat. Mamámmal beszéltem ő majdnem kifizeti a biciklit és a többit meg én kipótolom, apukám meg nem akarja engedni mert mindig azzal jön fel hogy 'ellopják itthonról' ( Van egy zárható tárolónk) az év eleje óta egy 3-som van és csak 5-söm, a tavaly év végi bizonyítványom is. A bicikli egy Schwinn-Csepel Magnum 40000FT. lenne mert a régi bicajom beszámítják azért nem kerül 65000-be, a kérdésem pedig az hogy Mit mondjak apukámnak hogy megengedje??? Beszéltem már vele, de végig se hallgat és ha felhozom a témát akkor meg ideges lesz. Előre is köszi a válaszokat 13/F
2010. szept. 18. 18:02
1 2
 1/15 anonim ***** válasza:
a mamad nem tudna beszelni vele esetleg?
2010. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/15 anonim ***** válasza:
0%
te vagy az Kári?
2010. szept. 18. 18:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/15 A kérdező kommentje:
Na most idejött és mondta hogy könnyen feltörik azt az ajtót és lehet hogy behozhatjuk, de nekem meg most jéne nemsokára a bicikli mert ha nem járok bringával suliba nem kapok a biciklitárolóra engedélyt és nem járhatok egész évbe bicajjal suliba.
2010. szept. 18. 18:06
 4/15 anonim ***** válasza:

basszus hirtelen azt olvastam h (Renault) Magnum :D


Anyukád? lehet h hárman rátudnátok beszélni.

2010. szept. 18. 18:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/15 A kérdező kommentje:

1. a mamán mondta neki de utána szólt apukám neki hogy majd megbeszéljük, de ezt a majd 'meg beszéljüket' már kicsit unom, mert vagy 2hónapja ezt mondja,

2. Nem én nem vagyok Kári

2010. szept. 18. 18:07
 6/15 anonim ***** válasza:
50%

ja akkor bocsi


aki írta a Kárit

2010. szept. 18. 18:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/15 A kérdező kommentje:
Anyukám is mondta neki de neki is a szokásos szöveg, a családba mindenki szeretne már venni egy biciklit közösen, nekem, csak apukám nem nagyon akar belegyezni és a bringa hazahozatala csak apukámmal oldható meg, mert csak neki van kocsija és BKV-n nem vihetem, amúgy pesstől nem messze lakok, (kb. 500m-re) (nem kilométer) csak a bringabolt van messze, és oda csak a BKV jó
2010. szept. 18. 18:10
 8/15 anonim ***** válasza:

Nem értem apukádat, ilyen módon ne vegyen az ember semmit, mert bármikor betörhetnek a lakásba is, és elvihetik.

Egyébként meg nem értem, miért kell apukád beleegyezése, ha te és mamád fizetnétek a biciklit. Miért nem mész el a mamáddal, és veszitek meg? Kétlem, hogy apukád kivágna otthonról, ha beállítanál egy biciklivel. Sokkal valószínűbb, hogy egyszerűen csak van egy felesleges "nem" gomb az agyában, és folyamatosan ellent kell mondania, bárki bármi újjal jön elő. Az én apukám is ilyen. Meghallgatjuk, amit mond, aztán csináljuk, amit akarunk.

2010. szept. 18. 18:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/15 anonim ***** válasza:
Akkor kérd meg anyukádat, hogy szerezzen egy barátot vagy ismerőst, akinek van autója, és segítene neked hazavinni a biciklit. Nem hiszem, hogy megoldhatatlan probléma lenne.
2010. szept. 18. 18:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/15 A kérdező kommentje:
A gond az hogy a régi biciklim elvinni se túl jó, nem tudok vele eltekerni 35kilométert a bringaboltig mert elég gáz átjutni 17.ker-16.kerület buszgarázs felé menni nem szeretek túlságosan, meg ha megvennénk akkor meg kiakadna és eltiltana mindentől.
2010. szept. 18. 18:14
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!