Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Szülők! Ti elengednétek a...

Szülők! Ti elengednétek a lányotokat?

Figyelt kérdés
16/L vagyok, szeretnék majd a barátomnál szilveszterezni. Tudom, hogy még messze van, de szeretném minél hamarabb megbeszélni anyuékkal, mert nekik ez furcsa lehet, mert nemigen járok el sehova, főleg nem éjszaka. A barátom a közelben lakik, otthon lenne az apja, meg a tesói is, szóval lenne felnőtt velünk. Nem innánk, semmi, csak szeretnénk együtt lenni. Ti elengednétek? Miért? Hogy győzzem meg anyuékat?
2010. szept. 18. 12:26
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:

En is 16 voltam mikor eloszor szilvesztereztem a baratommal. Novemberben ismerkedtunk meg, elengedtek. Nem par emelet, nem is par utca valasztott el minket, hanem a kozeli varosban szilvesztereztunk. nem tortent semmi baj, amit megigertem azt betartottam, nem ittam nem volt semmi baj. Hajnali 4 kor jottek ertem.

Ellenben a baratnomet nem engedtek el a pasijaval. ez lett volna az elso alkalom, h egyutt maradnak ejszakara. Akkor nem engedtek el a szulei, ezzel, hogy "Mit gondolsz te magadrol majd 16 evesen, mi?" na, o akkortol kezdve hazudott, es ugy ment el. en az anyamnak mindent elmondtam, volt bizalom, oszinteseg. jo kapcsolat. a baratnom vegighazudta a kamaszkorat, egeszen addig, amig hozza nem ment a fiuhoz.

2010. szept. 18. 13:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 A kérdező kommentje:
Én sem voltam még együtt éjszaka a barátommal azért is félek, hogy nem engednek el...Anyuval beszéltem, azt mondta, hogy majd meglátjuk, még nem akarja megígérni. Ez nála azt jelenti, hogy ha jók lesznek a jegyeim, és segítek itthon, akkor mehetek. Aput még nem mertem megkérdezni, mert ő szigorúbb ilyen dolgokban...Én nem hiszem, hogy elkezdenék hazudozni, ha nem engednének, de nagyon nem esne jól, úgy gondolom, hogy megbízható vagyok, és betartom amit ígérek.
2010. szept. 18. 13:04
 13/14 anonim ***** válasza:
Nem tudom milyen az anyukád, de azt is bevetheted az ultimátum mellett (jók a jegyeid+segítesz otthon), hogy megkéred, hogy ő rendezze le apukáddal. Ha nem nagyon rajong érte apukád, még van elég időtök, hogy meggyőzzétek, anyukádnak nyilván egyszerűbben menne :)
2010. szept. 18. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 A kérdező kommentje:
Ez jó ötlet, megkérem majd. :) Köszönöm mindenkinek. :)
2010. szept. 18. 14:27
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!