Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Van olyan titkod, amit soha...

Van olyan titkod, amit soha nem mondanál el még a hozzád legközelebb állónak sem? Ha van, akkor mi az?

Figyelt kérdés
2010. szept. 17. 22:38
1 2
 11/20 anonim ***** válasza:
93%
Van,de ezt nem osztom meg senkivel..
2010. szept. 17. 22:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/20 anonim ***** válasza:
83%
Van egy rakat, de nem árulom el...
2010. szept. 17. 23:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/20 anonim ***** válasza:
100%
Persze, hogy van, de ezt soha senkinek! Még itt sem.
2010. szept. 18. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/20 anonim ***** válasza:
Hajaj!
2010. szept. 18. 12:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/20 anonim ***** válasza:
Most semmi ne ugrik be amit lenne okom rejtegetni mások elől.
2010. szept. 18. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/20 anonim ***** válasza:
Van! De ha nekik nem mondom el, akkor neked miért mondjam ?
2010. szept. 18. 13:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/20 anonim ***** válasza:

Van.Igy, nevtelenul en siman elmondom, ugysem ismer senki.(:


Homoszexualis vagyok.Soha nem hoznam olyan helyzetbe a szuleimet, csaladomat, hogy ezt felvallaljam. Gyava vagyok, lehet. De nem bantom a szeretteimet.

2010. szept. 18. 18:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/20 anonim ***** válasza:

van. sajnos. annyira nem ciki, pláne így ismeretlenül, de ha azok, akik ismernek megtudnák, sztem letagadnának.

szóval megtartom magamnak.

csak a mostohatesóm tudja, és biztosan tudom, hogy nem mondaná el senkinek...

2010. szept. 18. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/20 anonim ***** válasza:
Van. És ide sem fogom leírni. Nem azért titok, mert bárkinek ártottam volna vele, egyszerűen csak kínos és kellemetlen rám nézve a dolog.
2010. szept. 19. 14:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/20 anonim válasza:

Tegnap egy partin eldöntöttem kiírom, Egyedül érzem magam a 30as évein közepén, , Nagyon! Pontosabban, ha úgy vesszük igazából még soha nem volt barátnőm, S ezt sosem vallottam be senkinek. Tegnap beszélgettem egy pultos csajjal, érdeklődött rólam -nem felszedés céljából, de én nem éreztem a lelkesedést sem, úgy éreztem, "fáradt vagyok" Nem akarom már a világot-nőket meggyőzni, milyen ember vagyok. Beszéltem, és teljesen fájt a fájdalom magány, és a hozzám köthető karakter keveréke, amiből sosem tudtam kimászni. Pedig nem volt mindig így. . . , , Óriási lelkesedéssel, partikkal, sporttal tanulással vágtam neki kamaszkorom óta a nagy élet megélésére, sokszor éreztem, h vettem le NŐ t a lábáról, de sosem gondoltam tovább, s állítólag ez volt a vesztem, mert volt aki küldte a jelzést. .

Persze van oka miért gondolom így: sportos vagyok, adok magamra, viszont arcra sajnos nem vagyok szép. Kimerültem, Rosszul esik már az élet, meló hely rendben, viszont otthon lenni, lelépni, kirándulni, társaságba menni egyedül. . . Eszembe jutott a legrosszabb is. . .

Egyenlőre nézem a világot, csendben, beszélni sincs kedvem, eljárok mindenhova, sosem éreztem magam ez ügyben elveszve. Sajnos ez az életem, munka, és valahogy megélni lelkesedve a szabadidőt, és tudom, h a kapukat egy őszinte barátnő nyitná ki. . .

2012. aug. 18. 17:42
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!