Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Semmizett már ki a férjetek...

Semmizett már ki a férjetek válás után? Hogyan történt, mit csinálnátok másképp legközelebb?

Figyelt kérdés
2011. jan. 17. 11:29
 1/6 anonim ***** válasza:
91%

1. jobb ügyvéd

2. jobb férj

2011. jan. 17. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
93%

Szia!


Nem a válás, hanem a házasságunk alatt!

A történet röviden: a kislányom autista, és őt mivel nem érdekelte, hogy hova,mikor kell vinni kezelésre, feljelsztésre, hogyan lehet, kell vele foglalkozni, ezért minden rám hárult. Komolyan, néha napokig nem aludtam, mert a lánnyal voltam nappal, éjjel takarítás, főzés, mert megszólta, ha nem volt kaja. Az anyagiakkal nem volt erőm foglalkozni. Ő meg rengeteg hitelt vett fel, amit aztán a nőivel eltapsolt. Ez csak akkor derült ki, mikor beadta a válást. Követeli rajtam a hitelek törlesztésének a felét, mivel házasság alatt szerzett dolognak számít. A házat nem fizette, így ha apukám nem lett volna, mehettünk volna az utcára.

Akkor megfogadtam, másképp lesz, vigyázok. Erre a mostani párom ugyanezt csinálja. Hála az égnek, apum közbelépett, mert tudja,milyen rossz emberismerő vagyok, így talán ez fél év után rendeződik.

Ha ennek a kapcsolatomnak vége lesz, tuti leszbi leszek!

2011. jan. 17. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
84%
Én ilyen és ehhez hasonló szituációk elkerülése végett nem megyek soha férjhez. Az eddigi exeim pont ilyesfélék voltak.... :-((
2011. jan. 17. 11:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
50%

Inkább jobban meg kellene válogatni, hogy kivel áll az ember szóba.

17 éve vagyok férjnél, de soha egy fillérrel sem rövidített meg a párom.Nem dobott egy 100-ast sem játékgépbe, nincsen hitelünk, nem iszik, hobbijai vannak, de azok persze nekem is.A családjának él, mindig csak az foglalkoztatta, hogy hogy haladjunk.Én már gyermek koromban is jó emberismerő voltam, ma meg még jobb.Látok rengeteg házasságot felbomlani a környezetünkben is, nem is egyről megmondtam, hogy ilyen link pali a küszöbömet nem léphetné át, és igazam volt.Persze tudom, hogy a szerelem vak, de azért egy emberről nagyon sok mindent meg lehet tudni pár cselekedetéből, mondataiból, előéletéből.

2011. jan. 17. 12:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
50%

12.27 örülünk h ilyen okos és bölcs vagy,de szerinted ez volt a kérdésre a megfelelő válasz?

Bírom az ilyeneket,csak nehogy koppanj és fél év múlva ird hogy a hőn szeretett párod egy 20 évvel fiatalabb csajjal lelépett...

2011. jan. 17. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Utolsó!

Azért amit mondasz elég gáz lenne, mert én még csak 34 éves vagyok!:)

Kíváncsi vagyok, hogy mögötted hány év házasság áll, hogy a bölcsességről beszélsz.

2011. jan. 17. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!