Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógorom utál?Miért?

Sógorom utál?Miért?

Figyelt kérdés
Mikor osze alltunk a parommal akkor ert veget neki egy 5 eves kapcsolata,hat velem nem volt kedves,sot morrogott,beszolt,na mind1 mondta mindenki h ne sertodjek meg leall vele mikor tul lepett,lelki fajdalma van.Ez ido alatt probalt ellenem beszelni a testverenek is(jelzem ok soha nem voltak jo testveri viszonyba mert sogor ellokte orokke a ferjem magatol).Vegre 1 ev utan lett uj parkapcsolata,gondoltam halistennek leszallt errol es boldog,csend lesz.Igen 2 honapig...utanna kezdodott elolrol csak mostmar az megy h hasonlitgassa az o parjat hozzam mindenki elott,a csaj is beszallt ebbe a jatekba es utal.Mikor bejelentettuk a csaladnak hogy babat varunk a sogornak megtelt a szeme konnyel es tavoztak egybol,megcsak nem is gratulaltak a ferjemnek.Egyszer osze vesztunk anyosommal akkor egesz nap mosolygott ram,eskuvo volt es olyan volt a tarsasag hogy a ferjem berugott,masnap mar megjegyezte hogy jol valasztottam,hogy a ferjem ilyen,nincs mit varni tole.Most meg 2 hete furcsan viselkedik,sokat nez es meg szivet is kuldott nekem smsbe...jelzem h a ferjem keresere en hozza se szolok ha egy tarsasagba is vagyunk,csaladi ebed barmi ra se nezek hogy meglegyen a csaladi beke,de erosen gyanum h megint valami bajt akar.Hogyan allitsam le?Tobbszor leakartam cseszni de se anyos se a ferjem nem engedi,konyorognek h legyen eszem....sot...eddig mikor talalkoztunk vagy barmi akkor morrogott s szologatott be...mostmar annyira fajult a dolog h a legutolso csaladi ebeden megkerdeztem h kerneke torlo kendot valaki es elkezdett morrogni nekem mindenki elott...mi baja van?hozza se szolok direkt hogy ne legyen baj es akkor ez van
2022. máj. 17. 08:34
1 2
 11/18 anonim ***** válasza:
97%

Anyósoddal és férjeddel is meg kell értetni, hogy van egy bizonyos határ, ameddig tart a cérna, utána elszakad. Nem csinálhatod a végtelenségig, hogy min t egy kuka, tűröd a piszkálódásait a sógornak. Ha amúgy is rossz a kapcsolat, akkor nincs sok vesztenivaló.

Hogy "miért" csinálja ezt a sógorod, azt mi nem tudhatjuk, nem ismerjük, és őszintén szólva elég zagyván írtál.

2022. máj. 17. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/18 anonim ***** válasza:
97%

Anyósodnak már azt sem lett volna szabad eltűrnie, hogy a férjedet úgy kezelje, ahogy. Nem csoda, hogy veled is ilyen. Nekem az jön le, hogy itt mindenki fél (de legalábbis tart) tőle. Amíg az anyja nem teszi helyre, én biztos, nem erőltetném a találkozást. Ha meg a látszatcsalád a célja anyósodnak, akkor programozzon a nagyfiával, ti már külön család vagytok.

(Amúgy máskor tényleg írj összeszedettebben)

2022. máj. 17. 12:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/18 anonim ***** válasza:
97%

Azt nem tudom, miért utál ennyire, de az biztos, hogy nagyon gáz ahogy a férjed kezeli ezt a helyzetet. Anyósoddal karonfogva csitítgatnak téged, hogy nehogy meg merd védeni magad, mert sérülne annak a büdösbunkónak a kis lelke?

Most őszintén, milyen példát mutattok ezzel a gyerekednek? Meghunyászkodás meg gyávaság... Azt nem értem, minek mész oda, ahol ott van az a paraszt. Anyósod nem melletted áll, ezt bebizonyította. De ha még meg is hívjátok magatokhoz a sógorodat, akkor tényleg reménytelen vagy.

Iktasd már ki az életedből, mitől félsz ennyire? Ha a férjed továbbra is igényli a bunkó megnyilvánulásait, akkor csomagold össze és költözzön haza anyóshoz meg a szent testvéréhez.

(Jut eszembe, csak nem az a helyzet, hogy anyósod házában laktok???)

2022. máj. 17. 12:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/18 anonim ***** válasza:
96%

A sógorod agybeteg az tuti és az anyósod,párod pedig assziszálnak hozzá.

Szép mondhatom hogy megengednek neki mindent.Ne csodálkozz ha még meg is üt a végén és senki nem szól semmit mert nehogy vita legyen:DDDDDDDDDDD

Nevetséges az egész.Én a helyedben nem is mennék ilyen családi összejövetelekre soha többet vagy max.1 évben egyszer Karácsonykor azt ennyi.Ha még várandós vagy akkor találj ki mindig valamit hogy épp miért nem érzed jól magad,ha már megszültél akkor meg hivatkozz a kicsire mindig hogy rá kell vigyázz,ennyi.Ez érthető is szerintem mert egy baba 24 órás meló.Az sms meg ilyen szrságokat meg könnyen el tudod kerülni,le kell tiltani mindenhol az őrültet.Tuti irigy hogy babátok van/lesz.

Az ilyen nem normális.Lehet irigy a testvérére miattad mert tetszel neki,ki tudja?Mondjuk teljesen mindegy,te csak ignoráld minden lehetséges módon.Ha össze futsz vele bárhol siess el a közeléből mindig valami indokkal.

2022. máj. 17. 13:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/18 anonim ***** válasza:
42%
Ha már tőle nem kérdezted meg, akkor egyértelműen bejossz neki: az ilyen kérdések erre mennek ki, hogy ilyen válaszok szülessenek. Egészségedre!
2022. máj. 17. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/18 anonim ***** válasza:
100%
Nyugodtan küldd el afenébe, férjed családja meg bekaphatja... én is egy darabig tűrtem,mert elhittem,hogy így jobb aztán közöltem hogy vagy leállnak vagy nem megyek át többet. Tiltsd le( előtte mindent ments el), mondd meg neki hogy menjen a büdös fenébe, aztán morogjon magában ha akar.
2022. máj. 17. 14:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/18 anonim ***** válasza:
71%
Kerüld jó messziről.
2022. máj. 17. 14:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/18 anonim ***** válasza:
87%
Először azt hittem, hogy véletlenül írtad el a morgott szót, de ez a "morrogott" kiéget totál. Sógor meg nem normális, ennyi.
2022. máj. 17. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!