Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Sógorom utál?Miért?

Sógorom utál?Miért?

Figyelt kérdés
Mikor osze alltunk a parommal akkor ert veget neki egy 5 eves kapcsolata,hat velem nem volt kedves,sot morrogott,beszolt,na mind1 mondta mindenki h ne sertodjek meg leall vele mikor tul lepett,lelki fajdalma van.Ez ido alatt probalt ellenem beszelni a testverenek is(jelzem ok soha nem voltak jo testveri viszonyba mert sogor ellokte orokke a ferjem magatol).Vegre 1 ev utan lett uj parkapcsolata,gondoltam halistennek leszallt errol es boldog,csend lesz.Igen 2 honapig...utanna kezdodott elolrol csak mostmar az megy h hasonlitgassa az o parjat hozzam mindenki elott,a csaj is beszallt ebbe a jatekba es utal.Mikor bejelentettuk a csaladnak hogy babat varunk a sogornak megtelt a szeme konnyel es tavoztak egybol,megcsak nem is gratulaltak a ferjemnek.Egyszer osze vesztunk anyosommal akkor egesz nap mosolygott ram,eskuvo volt es olyan volt a tarsasag hogy a ferjem berugott,masnap mar megjegyezte hogy jol valasztottam,hogy a ferjem ilyen,nincs mit varni tole.Most meg 2 hete furcsan viselkedik,sokat nez es meg szivet is kuldott nekem smsbe...jelzem h a ferjem keresere en hozza se szolok ha egy tarsasagba is vagyunk,csaladi ebed barmi ra se nezek hogy meglegyen a csaladi beke,de erosen gyanum h megint valami bajt akar.Hogyan allitsam le?Tobbszor leakartam cseszni de se anyos se a ferjem nem engedi,konyorognek h legyen eszem....sot...eddig mikor talalkoztunk vagy barmi akkor morrogott s szologatott be...mostmar annyira fajult a dolog h a legutolso csaladi ebeden megkerdeztem h kerneke torlo kendot valaki es elkezdett morrogni nekem mindenki elott...mi baja van?hozza se szolok direkt hogy ne legyen baj es akkor ez van
2022. máj. 17. 08:34
1 2
 1/18 A kérdező kommentje:
Azt akartam irni a vegen hogy turtoztette magat masok elott nem csinalt bajt csak negyszemkozt morrogott ha kettesben maradtunk de szerencsere az ritkan volt mert leptem le egybol h ne halljam de most mar mindenki elott nekem ugrott
2022. máj. 17. 08:36
 2/18 anonim ***** válasza:
93%
Majd ha megtisztelsz azzal, hogy ha a válaszomat, segítségemet szeretnéd, legalább olvasható szöveget írsz, akkor elolvasom.
2022. máj. 17. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 A kérdező kommentje:
Igazad van ne haragudj.Nagyon hosszu es probaltam osze tomoriteni
2022. máj. 17. 08:44
 4/18 anonim ***** válasza:
94%
Miért nem tiltottad le eddig? A telefonszámát is, Fb-on és minden más fórumon is. Agybeteg, ignoráld.
2022. máj. 17. 08:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
90%
Tiltanam. Családhoz nem mennék. Ja és elgondolkodnak mi a fontos a férjemnek.
2022. máj. 17. 09:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
92%
Az első mondatig bírtam olvasni, azt is kétszer kellett, mert nem értem.
2022. máj. 17. 09:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
93%
"szeretem" amikor valaki idehány egy értelmezhetetlen gondolatmenetet, ami jön a fejéből, azt leírja, semmi igényesség, semmi normális megfogalmazás
2022. máj. 17. 09:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 mantis religiosa ***** válasza:
95%

Adj ultimátumot férjednek/anyósnak, hogy záros határidőn belül vagy ők beszélgetnek el vele, vagy te fogsz, de abban nem lesz köszönet.


Az a baj az ilyenekkel, hogy ha reagálsz, azt hiszik igazuk van és büntetlenül űzhetik kisded játékaikat, ahogy a te esetedben is.

2022. máj. 17. 10:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Leírnád ezt magyarul is kérlek?
2022. máj. 17. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
96%
Én biztos nem hagynám, hogy a családom előtt alázzon, meg sértegessen valaki. Ha nem akarják, hogy mindenki előtt kiállj a saját védelmedben, akkor állítsák le előre a sógorodat. Jó, hogy nem nyilvánosan kurváz, te pedig fapofával kínáld tovább a rokonságot kávéval.
2022. máj. 17. 10:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!