Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Most ezt minek vennétek?

Most ezt minek vennétek?

Figyelt kérdés

Szóval most beszélek a barátommal,és bemásoltam neki egy kis szöveget...

Aztán mondom neki hogy ez igaz rám leszámitva a szépséget..

Erre Ő : Ja

Most szerintetek??


2010. szept. 17. 17:41
1 2 3
 11/26 A kérdező kommentje:
3 napja vagyunk együtt
2010. szept. 17. 18:09
 12/26 anonim ***** válasza:

Jaj,ne parázz,a pasik hajlamosak figyelmetlenek lenni! Én múltkor az enyémtől csak azt kérdeztem,hogy mennyi az idő,mire ő: "Aha..." :)

26/N

2010. szept. 17. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/26 anonim ***** válasza:
91%
Én épp most olvastam szomorúan a szerelmi horoszkópot, de eszem ágában sincs reklámozni, hogy ilyenekbe kapaszkodom :) Néha jól esik a bátorítás, de most pl. elvette a kedvem mindentől :)
2010. szept. 17. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/26 A kérdező kommentje:
:) Köszönöm kedvesek vagytok
2010. szept. 17. 18:14
 15/26 anonim ***** válasza:
91%

Bocsi, de te mondtad neki, hogy nem vagy szép.( Igaz, nem így) Most akkor mit mondjon rá? Ha szép is vagy, akkoris MIÉRT KELL MAGAD SAJNÁLTATNI? A barátod helyében én is ezt mondtam volna.

F

2010. szept. 17. 18:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/26 anonim válasza:
90%
:D Nyugi,férfiakat nem érdeklik az ilyenek:D Magamból indulok ki, én pl. ha valami érdekeset olvasok a neten és MSN-en (bocs) hülyeségekkel zaklatnak(vagyis rosszul fogalmaztam-->engem nem érdeklő dolgokkal) akkor csak ráhagyom az illetőre és beirok neki valamit pl. , hogy "Ja", anélkül hogy végig olvastam volna. 1. sorbol kiderül, hogy érdekel-e, és mivel nem akarok bunko lenni ezért ráhagyom :D Szóval szerintem simán nem olvasta el, meg pl. én nekem nem tetsző csajjal nem járok :/ szóval nyugi
2010. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/26 anonim ***** válasza:
Na, nekem nincs barátnőm, de nekem a horoszkóp csak a szánalmas dolgok listáján van vezető pozícióban...
2010. szept. 17. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/26 anonim ***** válasza:
ja ha tovább akarsz vele lenni mint 3 nap akkor hanyagold a horoszkóp témát....
2010. szept. 17. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/26 anonim ***** válasza:
91%
azt ugye tudod, hogy 3 nap után semmi nélkül, értsd még egy csók sem volt, az NEM párkapcsolat....
2010. szept. 17. 18:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/26 anonim ***** válasza:
Hány évesek vagytok??
2010. szept. 17. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!