Kezdőoldal » Családi kapcsolatok » Egyéb kérdések » Hogy lehet valakit ennyi...

Hogy lehet valakit ennyi csalódás után is szeretni?

Figyelt kérdés
6 éves kapcsolatom volt. Igazából sosem voltunk 1 pár, mert én mindig csak a 2, helyen voltam az életében. Rengetek bántás ért, a szívem folyamatosan "fáj", és nagyon-nagyon sokszor sírtam, inkább zokogtam miatta. A lelkem teljesen kivan. Az én "kapcsolatomból" egy szappanoperát lehetne írni. De még ezek után is azt mondom, hogy szeretem, és tudnék vele élni. Mondjátok miért van ez? Az eszem és a szívem hihetetlen ellentmondásban van. Annyira nehéz! Hogy lehetek ilyen hülye?
2010. szept. 16. 23:44
1 2
 11/19 anonim ***** válasza:

válasz írója 86%-ban hasznos válaszokat ad.

A válasz megírásának időpontja: ma 06:57


pont ezt akartam javasolni!!!!

2010. szept. 17. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/19 anonim ***** válasza:
100%
én is ilyen voltam és mi is 6 évig voltunk együtt, bár mi 2 évig együtt is éltünk(na akkor szerettem ki belőle,de elhagyni nem volt merszem), én is második voltam,de neki a haverok voltak fontosabbak nála,pedig sokszor cserben hagyták,rám meg bármikor számíthatott.Ő úgy gondolkozott h. egy barétra mindig lehet számítani, mégis én mindig mellette álltam, többet tettem érte mint bárki másért,kihasznált én tűrtem és reménykedtem h. egyszer jobb lesz.AMikor a barátok és a szülők is "eltávolodtak tőle"én akkor is mellette voltam és szerette,de ő csak úgy gondolta h. nekem az elég ha csak velem van,de semmit nem tett a kapcsolatért.Egy ágyban aludtunk,de olyan volt mintha nem is egy pár lettünk volna, csak szájra puszi volt, évente 1-2 szex és mégcsak nem is volt jó.De hülye voltam.Az volt a szerencsém h. 6 év után megismertem valakit akibe beleszerettem, aki törődött velem és így el tudtam hagyni ezt a fiút.A másik fiú nélkül nem lettem volna képes elhagyni,pedig nagyon szenvedtem.Mai napig bánom h. elpazaroltam 6 év fiatalságot rá.
2010. szept. 17. 08:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/19 A kérdező kommentje:
Én is próbálgatok randizni, de nem jött még el az a srác, aki felülmúlná a mostanit :( Azaz igazság, hogy mindenkiben őt keresem.. Mert amellett, hogy rettentő szívtelen, sajnos megvan benne minden, ami egy lánynak kell és ezt ő tudja is magáról. (nagyon udvarias, programokat szervez, kirándulni visz, nem iszik (csak ha valami buli van), sportol, magabiztos, gyengéd, szenvedélyes, becézget, vicces...stb.) Mibe keveredtem.. :( 22/L
2010. szept. 17. 09:18
 14/19 anonim ***** válasza:

Én is ugyanígy voltam (vagyok). Egy nős ember szeretője voltam, aki életem szerelme. Elhagyott egy ribanc miatt, akiről mindenki tudta, hogy csak pénz és a hatalom kellett neki.

Egy éve nem láttam, és ha most ideállna elém, hogy "Gyere, menjünk), nem sokáig gondolkoznék. Pedig majdnem a házasságom és az életem ment tönkre miatta. (Vagy a saját hülyeségem miatt?)

2010. szept. 17. 11:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/19 anonim ***** válasza:

ismerek egy pont olyan lányt, mint te. talán pont te vagy az, akit ismerek :D főleg ha neked E-vel kezdődik a neved, kedves barátod pedig T-vel kezdi a nevét...


nem tudok erre igazán mit mondani. ha te eldöntöd, h nem akarod szeretni, és nem is gondolsz rá, nem találkozol vele, akkor talán sikerül. de ha folyton rajta jár az eszed, és minden rá emlékeztet, akkor egy élet is kevés...

2010. szept. 17. 11:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/19 anonim ***** válasza:

1. A szerető attól szerető, hogy mindig az marad. Akkor is, ha az 1. számú nő megy. Ha tényleg szeretne a pasi, előbb elhagyná a nőjét és utána kezdene veled kapcsolatot. Ha szeretne, akkor ugyanis nem kényszerítene ilyen megalázó helyzetbe. De te még akkor is 2. voltál, mikor egyedül volt. Soha nem leszel első!


2. Ez nem szerelem, hanem függés. Könnyebb azt mondani, hogy van párod, de csak 2. vagy, mint beismerni, hogy nincs senkit és párt keresni/találni. Itt kell kezdeni. Beismerésnél. Aztán szakítani, kiheverni és új kapcsolatot keresni. Szerinted komolyan fog venni egy pasi, ha megtudja, hogy 6 évig aláztad magad egy teljesen értelmetlen kapcsolatban?


3. Ha netán előléptetne (de nem fog!), és te lennél "A" barátnő, azonnal rájönnél, hogy egy szánalmas alak után epekedtél évekig. Csak azért ilyen vonzó, mert elérhetetlen.

Az is lehet, hogy tudat alatt "foglaltnak" tetteted magad, hogy megkíméld maga a komoly kapcsolat lehetőségétől (ezzel a pasival ugyanis esélyed nincs komoly kapcsolatra!), ill. a csalódástól - inkább folyamatosan kínozod magad.


4. Nem találtál még hasonló jót? Ugyan!!! Ennél rosszabb csak akkor lehetne, ha verne valaki. Mert a megcsalás, megalázás megvolt. Nem nehéz jobbat találni, csak önbizalom kell hozzá.


5. Még fiatal vagy, nincs semmi veszve. De ha eltöltesz még ugyanennyi időt ebben a teljesen meddő kapcsolatban (nem lesz belőle házasság, család, gyerek - max. ha akaratán kívül teherbe esel, de akkor meg nevelheted egyedül), akkor már sokkal nehezebb lesz új életet kezdeni, és a korodbeli családcentrikus, megbízható pasik is mint megnősülnek - amíg te az idődet pazarolod egy ilyen szánalmas alakra.

2010. szept. 17. 12:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/19 anonim ***** válasza:

*megvan benne minden, ami egy lánynak kell és ezt ő tudja is magáról. (nagyon udvarias, programokat szervez, kirándulni visz, nem iszik (csak ha valami buli van), sportol, magabiztos, gyengéd, szenvedélyes, becézget, vicces...stb.)


Ezer más udvarias, programokat szervező, kiránduló, nem alkoholizáló, sportos, magabiztos, szenvedélyes, gyengéd, vicces pasi van még, csak nem veszed észre őket.

De a párodban hol van a tisztesség, a hűség, a tisztelet, az, hogy tekintettel legyen rád (ne alázzon meg ezzel a nevetséges helyzettel), hol van az irántad érzett szerelem? Szóval lehet, hogy sok dolog megvan benne, de rengeteg nélkülözhetetlen dolog hiányzik belőle.

És NEM szeret! Ha szeretne, veled akarna lenni, úgy, ahogy te ővele. Minden más csak kifogás.

2010. szept. 17. 12:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/19 A kérdező kommentje:
Nem E betűs vagyok és "Ő" sem T betűs :) Tudom, hogy igazatok van, tisztában vagyok ezekkel én is, de...hajjj. Igazából az a legrosszabb, hogy biztos, hogy találkozunk heti legalább 1×...és olyankor a kedves szavak megint előjönnek..
2010. szept. 17. 14:10
 19/19 anonim ***** válasza:

utolsó kettő hozzászóló nagyon jókat mondott!!

inkább ezekre hallgass, mint egy jellemtelen ember szép, ámde üres szavaira.

hol van ebben perspektíva?

azt keresd, hogy mikor lehetsz korlátok nélkül boldog!

2010. szept. 17. 16:55
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!